Nie da się ukryć, że ilość wydarzeń specjalnych z powodu pandemii po prostu przybyło – bukmacherzy w ten sposób starają się jakoś uratować zarobki, z racji tego że organizowanie wydarzeń sportowych nadal jest objęte obostrzeniami. Co więc możesz obstawiać przy okazji zakładów specjalnych? O tym dowiesz się już za chwilę!

Zakłady specjalne – czyli co możesz obstawiać u bukmacherów?

Taniec z gwiazdami

Otóż wiele osób może być zaskoczonych, ale bukmacherzy świadczą nie tylko usługi w zakresie zakładów sportowych. Wielu z nich oferuje również stawianie zakładów na imprezy towarzyskie – na przykład popularny Taniec z gwiazdami. Dlatego grając u bukmachera (i przy okazji będąc na przykład znudzonym) możesz także postawić na następną parę, która Twoim zdaniem wygra następną edycję. Możliwości wyboru jest wiele, a ludzie, którzy znają się na tym, mogą naprawdę dużo zarobić, bo w końcu zakłady specjalne to zwykle wydarzenia związane z czymś, co normalny człowiek ma niemalże codzienną styczność.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Zakłady na politykę

Można też u bukmacherów postawić na politykę – i to nie tylko tych, którzy kandydują w naszym kraju. Na przykład około rok temu w Polsce odbyły się wybory prezydenckie. Gracze mogą też przewidzieć, czy na przykład Rafał T będzie lepszy od Dudy i to on właśnie zdobędzie fotel prezydencki. Wydarzenia polityczne mogą mieć miejsce również w innych krajach. Mamy na myśli np. Francję, Wielką Brytanię, Niemcy, całą Unię Europejską. Co ciekawe, nawet zakłady na wybory w USA oferują czołowi, legalni bukmacherzy, choć wyniki tych ostatnich w USA były dość nietypowe.

A co zresztą zakładów w czasie pandemii?

Naturalnie w związku z pandemią dyscypliny takie jak e-sport stały się bardzo popularne. Odkąd władze odebrały nam możliwość spotykania się w grupach, coraz więcej osób chce obstawiać – w końcu jest bardzo prawdopodobne, że IEM 2021 odbędzie się. W końcu, ponieważ w e-sporty można grać zdalnie, państwa nie mają jak zabronić organizację turniejów e-sportowych zdalnie. Dodatkowo zakłady na sporty wirtualne również stały się o wiele bardziej popularne.

Oczywiście na pierwszy rzut oka e-sport i sporty wirtualne to to samo, prawda? Błąd – bo tak naprawdę różnią się od siebie – bo e-sport to zawody, w których biorą udział prawdziwi uczestnicy – w przypadku sportów wirtualnych wszystkim zajmuje się algorytm imitujący prawdziwy zespół, a cała rozgrywka trwa zaledwie kilka minut. To bardzo atrakcyjny rodzaj zakładu, zwłaszcza gdy nie mamy żadnych innych interesujących nas zakładów w tym momencie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest teraz obstawiać zakłady specjalne?

Tak naprawdę zależy to od ciebie, ponieważ z racji tego, że coraz więcej osób zostaje zaszczepionych, więc z każdym dniem mamy coraz większe szanse na to, że wydarzenia takie jak tokyo 2020 (które powinno nazywać się 2021, ale Japończycy się uparli) czy EURO się odbędą. Naturalnie póki co jeszcze nic nie wiadomo, ale prawdopodobnie w najbliższych tygodniach dowiemy się, jak sytuacja będzie wyglądać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.