Chciałbyś sprawdzić ofertę bukmachera, ale nie chcesz ryzykować własnych pieniędzy? Totolotek przygotował swój pakiet powitalny również z myślą o ludziach takich jak Ty!

W Totolotku bonus bez depozytu!
W Totolotku bonus bez depozytu!

Choć na rynku zakładów wzajemnych w Polsce jest mnóstwo promocji dla nowych graczy, to nie ma co ukrywać, że największą popularnością cieszą się te, które nie wymagają wpłaty własnych środków. Taką znajdziemy też u legalnego bukmachera Totolotek. Jak z niej skorzystać?

To naprawdę banalne. Na freebet w wysokości 20 PLN może liczyć każdy, kto zdecyduje się otworzyć konto bukmacherskie w Totolotku. Wcześniej musi zostać ono oczywiście aktywowane, co nastąpi bezpośrednio po zakończeniu procesu rejestracji i weryfikacji danych osobowych.

Otrzymanie bonusu bez depozytu nie wymaga od Ciebie żadnych specjalnych kroków. Nie musisz zapisywać się do akcji promocyjnej czy zgłaszać się po należne środki. System zakwalifikuje Cię do promocji automatycznie.

Przyznana kwota musi zostać postawiona na zakłady sportowe i podlega trzykrotnemu obrotowi zanim możliwa będzie wypłata. Zakład bonusowy musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2,00.

Oczywiście oferta powitalna Totolotka jest znacznie bogatsza, więc jeśli tylko zechcesz, będzie mógł sięgnąć po dodatkową premię. Bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 1000 PLN!

Jeśli zainteresowała Cię ta promocja i chciałbyś poznać jej szczegóły lub po prostu masz ochotę założyć konto, to możesz zrobić to na oficjalnej stronie internetowej Totolotka.

Legalny bukmacher online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.