Coraz większa konkurencja na rynku zakładów sportowych w Polsce wymusza na bukmacherach wymyślanie najróżniejszych promocji, ale nie ma co ukrywać, że gracze najbardziej cenią sobie te bonusy, które mogą otrzymać bez żadnego ryzyka. Tak jest w TOTALbet! 

W TOTALbet zagrasz bez wpłaty!
W TOTALbet zagrasz bez wpłaty!

Wspomniany na wstępie freebet wchodzi w skład tzw. oferty powitalnej TOTALbet, a więc mogą skorzystać z niego tylko te osoby, które jeszcze nie posiadają tam konta. Jak to zrobić?

To naprawdę banalnie proste. Zakład bez depozytu o wartości 25 PLN otrzymasz za samą rejestrację i pełną aktywację konta, które sprowadzają się do wypełnienia formularza rejestracyjnego i przesłania skanów dokumentu tożsamości.

Całość zajmuje ledwie kilka minut, a po przejściu tego procesu na naszym koncie u opisywanego bukmachera pojawi się 25 PLN bez konieczności dodatkowe zapisywania się do akcji promocyjnej czy też zgłaszania się po należną nam premię.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY Fortuna: BETONLINE! <<<

Wykorzystując freebet od TOTALbet musisz stworzyć kupon SOLO lub AKO o kursie minimalnym 2,00. Dobrą informacją jest to, że wygrana z bonusu nie podlega obrotowi, co jest rzadkością!

Warto jednak pamiętać, że w zakładach bukmacherskich jest jak w życiu. Okazje nie trwają wiecznie. Tak może być również w przypadku tego bonusu.

Zakład bez depozytu to niejedyna promocja na jaką mogą liczyć nowi gracze tego bukmachera TOTALbet. Jest też tradycyjny bonus uzależniony od wielkości wpłaty i inne akcje specjalne. O wszystkich dowiesz się z oficjalnej strony internetowej.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.TOTALbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.