Obstawianie zakładów na żywo zwykle wiąże się z tym, że zarówno bardzo wiele możesz wygrać, ale z drugiej strony bardzo szybko możesz również przegrać. Dlatego też dziś dowiesz się, w jaki sposób najlepiej jest obstawiać zakłady na żywo!

W jaki sposób najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie na żywo?

Dlaczego kursy na ten rodzaj zakładów są wyższe?

W tradycyjnych zakładach sportowych analitycy bukmacherscy ustalają kursy w oparciu o pewne równania i zależności matematyczne, więc w pewnym sensie, jeśli wystąpi błąd, analityk musi go tylko poprawić i ma na to czas. W wypadku zakładów na żywo, nie tylko wysokie kursy są zachęcające, ale również i to, że korekta takiego błędu może zająć analitykowi więcej, niż tobie obstawienie kuponu.

W jaki sposób możesz obstawiać zakłady na żywo?

Jeśli chcesz wygrywać na tym rodzaju zakładów, to wiedz, że zakłady w czasie rzeczywistym wymagają dużo wysiłku i wiedzy, ponieważ musisz dosłownie przetworzyć setki informacji. Pomocne w tym mogą być narzędzia oferowane przez samych, legalnych bukmacherów (takie jak aktualne statystyki, lub transmisja ze spotkania online). To ostatnie narzędzie jest szczególnie przydatne, gdy chcemy śledzić rozwój wydarzeń i jednocześnie mieć dostęp do najważniejszych danych w grze. Co ciekawe, śledzenie meczów w czasie rzeczywistym jest również dostępne za pośrednictwem aplikacji bukmacherskich.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Czego możesz się spodziewać po zakładach na żywo?

Najbardziej typową cechą zakładów w czasie rzeczywistym jest duża zmienność kursów. Oczywiście wraz z rozwojem wydarzeń na żywo oferta musi ulec zmianie – co może przynieść ci sporą korzyść, jeśli zareagujesz na nią we właściwym czasie. Należy jednak pamiętać, że podczas gry zakłady mogą zostać zawieszone. Dzieje się tak głównie po tym, jak drużyna strzeli bramkę – wtedy prawdopodobieństwo jest przeliczane na podstawie aktualnych statystyk gry i wyników. Inną sytuacją, w której możesz nie być w stanie postawić zakładów na miejscu, jest kilka ostatnich minut gry, zwłaszcza gdy wszystko wskazuje na to, że wynik się nie zmieni, a ewentualny gol drużyny przegrywającej sprawia, że to bukmacher ponosi tylko większe straty.

Czy polecamy obstawianie zakładów na żywo początkującym?

Zdecydowanie nie, lepiej jeśli masz już trochę doświadczenia, z racji tego że jeśli chcesz ograć bukmachera na zakładach na żywo, to musisz mieć sporo wiedzy oraz doświadczenia. W innym wypadku bardzo ciężko będzie ci odnieść zwycięstwo, nie mówiąc już o tym, że z racji tego że można obstawiać w ciągu minuty bardzo wiele zakładów, stracisz też całkiem sporo gotówki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co uważać przy obstawianiu zakładów na żywo?

Przede wszystkim na kursy, które oferują bukmacherzy w trakcie gry. Dodatkowo, mimo iż sporty potrafią być nieprzewidywalne, to tak samo pewne sytuacje mogą być aż nazbyt przewidywalne. Dlatego też jeśli dopiero zaczynasz – lepiej dla ciebie będzie obstawiać normalne zakłady.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.