Specjalna promocja na dzisiejszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku będzie dostępna tylko przez dwie godziny. Zapoznaj się ze szczegółami, żeby nie przegapić okazji.

W Fortunie "Happy Hours" na konkurs w Innsbrucku!
W Fortunie „Happy Hours” na konkurs w Innsbrucku!

Nie ma zbyt wiele czasu, więc od razu przejdźmy do szczegółów oferty specjalnej, która graczom Fortuny towarzyszy przez cały sezon skoków narciarskich, ale tylko w ściśle określonych godzinach, poprzedzających poszczególne konkursy Pucharu Świata!

Dziś akcja „Happy Hours na skoki narciarskie” będzie aktywna dokładnie od godziny 10:30 do 12:30, a dzięki niej gracze, którzy postawią kupony spełniające warunki promocji będą mogli liczyć na wygrane większe aż o 14%, czyli tak jakby grali bez podatku!

Z tej ekstra premii będą mogli skorzystać wszyscy klienci legalnego bukmachera Fortuna, którzy posiadają swoje konto internetowe. Jeśli jeszcze go nie masz, to pamiętaj, że możesz założyć je w kilka chwil na portalu opisywanej marki. Zupełnie za darmo i całkowicie online.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Jakie kupony kwalifikują się do udziału w opisywanej w niniejszym tekście akcji bonusowej? Wszystkie informacje znajdziesz w regulaminie promocji, ale te najważniejsze wyglądają tak:

  • Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty prematch na skoki narciarskie.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN
  • Promocja obejmuje wyłącznie zdarzenia związane ze skokami narciarskimi

Warto, żebyś jeszcze pamiętał, że premia z okazji „Happy Hours” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi tj. SUPEROFERTA, HIT DNIA, ZAKŁAD BEZPIECZNY czy EARLY CASH OUT.

Przypominamy, że do trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku zakwalifikowało się pięciu Polaków, a zawody rozpoczną się o godzinie 14:00. Półtorej godziny wcześniej rozpocznie się seria próbna.

TU OTWORZYSZ INTERNETOWE KONTO BUKMACHERSKIE- www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.