Bonus bez depozytu, to jest to, co gracze lubią najbardziej. Chciałbyś skorzystać z freebeta w Etoto, ale nie wiesz jak to zrobić? Trafiłeś pod odpowiedni adres.

W Etoto zagrasz bez wpłaty!
W Etoto zagrasz bez wpłaty!

Znasz się na sporcie i chciałbyś spróbować swoich sił w zakładach sportowych, ale jednocześnie nie chciałbyś na starcie poświęcać na to swoich pieniędzy? Właśnie do takich osób skierowany jest bonus bez wpłaty u legalnego bukmachera Etoto.

Jak po niego sięgnąć? To naprawdę banalnie proste. Musisz być pełnoletni, co umożliwi Ci przejście procedury rejestracji konta w Etoto i jego pełnej weryfikacji, do czego potrzebujesz dwóch skanów dowodu tożsamości.

WAŻNE! Już na etapie wypełniania formularza rejestracyjnego musisz pamiętać o wpisaniu w odpowiednią rubrykę specjalnego kodu promocyjnego, który zakwalifikuje Cię do udziału w promocji. Jego treść to „ETOTO20FREE„!

To w zasadzie już wszystko. Reszta dzieje się automatycznie. Freebet zostanie dopisany do Twojego konta bukmacherskiego, ale będziesz mógł go wykorzystać TYLKO i WYŁĄCZNIE w  aplikacji mobilnej opisywanej marki bukmacherskiej.

Spodobała Ci się oferta, ale uważasz, że zasługujesz na więcej? Masz taką możliwość. Poza freebetem nowi gracze mogą skorzystać również z dwóch innych premii na start.

Pierwsza z nich to bonus aż 200% do 100 PLN. Drugi to 100% aż do 900 PLN!!! Zaciekawiła Cię oferta powitalna bukmachera Etoto? Więcej szczegółów znajdzie na oficjalnej stronie internetowej, gdzie możesz też otworzyć konto.

TU ZAŁOŻYSZ KONTO U LEGALNEGO BUKMACHERA ONLINE – www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.