Legalny bukmacher Etoto postanowił nie ograniczać się do pierwszego meczu reprezentacji Polski w eliminacjach UEFA EURO 2020 i od razu zaproponował swoim graczom bonusy na oba marcowe spotkania!

W Etoto aż dwa bonusy na mecze Polaków!
W Etoto aż dwa bonusy na mecze Polaków!

Bonusy od depozytów

Przypominamy, że Biało-Czerwoni swoje pojedynki w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 rozegrają w czwartek 21 marca, czyli dziś z Austrią oraz w niedzielę 24 marca z Łotwą. To właśnie w tych dniach klienci marki Etoto mogą liczyć na swoiste premie na zakłady sportowe.

Mowa o podwójnym bonusie 100% od depozytu. Pierwszy można otrzymać za dzisiejszą wpłatę. Drugi za niedzielną. W obu przypadkach mowa o dodatkowych środkach na grę w wysokości maksimum 100 PLN.

Dodatkowo opisywany bukmacher postanowił w swojej ofercie bukmacherskiej podwyższyć kursy na spotkanie Austrii z Polską!

etoto bonus za darmo. Kod promocyjny
etoto bonus za darmo. Kod promocyjny

Jak zgarnąć premie?

Poza wpłaceniem środków na swoje internetowego konto bukmacherskie w Etoto we wskazanych powyżej terminach należy również pamiętać o przyjęciu proponowanych bonusów. Na czym to polega?

Aby otrzymać należną premię od wpłaty w ramach opisywanej sprzedaży premiowej, gracz musi kliknąć „Zatwierdź” w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie monitora lub urządzenia mobilnego.

Dodatkowe środki podlegają czterokrotnemu obrotowi (depozyt + bonus) zanim możliwa będzie ich wypłata na konto bankowe. Należy tego dokonać po kursie łącznym min. 2,20 (kurs min. 1,30).

Pakiet powitalny

Na nowych klientów, którzy otworzą konto w Etoto, żeby wziąć udział w opisywanej promocji, czeka też bogata oferta powitalna, w ramach której można zgarnąć bonusy aż 200% do 100 PLN i 100% aż do 900 PLN oraz freebet 20 PLN, jeśli druga wpłata jest wyższa niż 40 PLN.

Darmowy zakład można zgarnąć już za samo założenie konta. Wystarczy wpisać ekskluzywny kod promocyjny w formularzu podczas rejestracji. Hasło to: BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.