Tego jeszcze nie było! Legalny bukmacher TOTALbet w Międzynarodowym Dniu Migrantów, który przypada na wtorek 18 grudnia, oferuje swoim nowym graczom zwrot stawki za kupon przegrany w… konkurencyjnej firmie!

TOTALbet oferuje zwrot stawki za przegraną u konkurencji!
TOTALbet oferuje zwrot stawki za przegraną u konkurencji!

Zacznijmy od tego, że wspomniana na wstępie oferta specjalna obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym, dokładnie do godziny 23:59 i ani minuty dłużej. Nie ma wiele czasu na skorzystanie z niej, więc od razu przejdźmy do szczegółów.

Akcja promocyjna skierowana jest wyłącznie do osób, które jeszcze nie posiadają swojego internetowego konta bukmacherskiego w TOTALbet, ale chciałyby je otworzyć właśnie dziś.

Sama procedura otworzenia konta u opisywanego bukmachera jest banalnie prosta. Sprowadza się do podania podstawowych danych osobowych w formularzu rejestracyjnym i przesłania skanów dowodu tożsamości. Całość zajmuje zaledwie parę minut.

Co poza tym trzeba zrobić, by móc skorzystać z tej niezwykłej promocji? Niewiele. Po założeniu konta wystarczy wpłacić 100 PLN i zagrać za połowę tej sumy (50 PLN) kupon o kursie minimalnym 2,00. Musi być on rozliczony do końca 20 grudnia.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY w Fortunie: BETONLINE <<<

Po spełnieniu tego warunku możesz ubiegać się o zwrot stawki w bonusie za zakład przegrany u konkurencji do maksimum 150 PLN! W tym celu musisz wysłać wysłać e-mail na adres podany w regulaminie akcji specjalnej i załączyć przegrany kupon.

WAŻNE! Kupon nie może być starszy niż z dnia 1 listopada bieżącego roku i musi pochodzić od legalnego bukmachera, a więc takiego, który działa w Polsce na podstawie licencji Ministerstwa Finansów.

To jednak nie wszystko. Poza zwrotem stawki możesz też liczyć na inne atrakcje z pakietu powitalnego marki TOTALbet, w tym z darmowego zakładu o wartości 25 PLN, który otrzymasz już za samo założenie konta!

Darmowe konto u opisywanego bukmachera założysz bez wychodzenia z domu. Wszystko załatwisz online na oficjalnej stronie internetowej marki.

Tu otworzysz konto w TOTALbet i zapoznasz się z warunkami promocji – www.Totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.