Bukmacherzy mobilni nie są już rzadkością. Ba, w dzisiejszych czasach to niemalże norma. Jakie strony są najlepsze do obstawiania meczów na telefonie?

TOP 5 bukmacherów do obstawiania meczów na telefonie
TOP 5 bukmacherów do obstawiania meczów na telefonie

Granie u bukmachera na telefonie

Polacy zakochali się w możliwościach, jakie niesie za sobą granie u bukmachera w telefonie. Widać to chociażby po usłudze Betclic mobilny, z której korzysta coraz więcej osób, mimo iż jest to bardzo świeży buk w naszym kraju.

Czy trudno było wybrać TOP 5 bukmacherów do grania przez telefon? I tak, i nie. Trzeba przede wszystkim podkreślić fakt, że w tym przypadku braliśmy pod uwagę tylko najlepszych, a więc niektóre portale wykluczyliśmy dość szybko.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Najlepszą piątkę nie było trudno wskazać. Gorzej byłoby, gdybyśmy mieli ustalić kolejność. Jest to bowiem dość indywidualna kwestia i nie każdy pewnie zgodziłby się z naszymi faworytami.

TOP 5 bukmacherów do obstawiania na telefonie
⬇️⬇️⬇️

Dlaczego właśnie te portale? Każdy z nich oferuje dedykowaną apkę, a to bardzo wygodne rozwiązanie. Poza tym większość z podanych wyżej bukmacherów oferuje mecze za darmo online, które można oglądać także w smartfonie.

Nie zapominajmy także o bonusach. Bukmacherzy uwielbiają rozpieszczać graczy stawiających mobilne kupony. STS, na przykład, dla nowych klientów z kodem BETONLINE daje 29 PLN bez depozytu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.