Legalny bukmacher Forbet daje 200 PLN bonusu w konkursie przygotowanym na 6 stycznia, czyli drugi w tym roku dzień wolny od pracy. Poznaj szczegóły na temat oferty na Trzech Króli!

Świętuj 6 stycznia z bonusem Forbet!
Świętuj 6 stycznia z bonusem Forbet!

Konkurs w Forbet

Oferta specjalna dostępna jest dla osób, które są zarejestrowane u bukmachera. Nie wlicza się w niej aktywności w terminalach, to jest punktach naziemnych Forbet.

Konkurs na Trzech Króli oparty jest na bardzo prostych zasadach. Zwycięzcami zostaną trzy osoby, którym uda się postawić wygrany upon z najwyższymi kursami.

Forbet dla najlepszych uczestników przygotował po 200 PLN w formie bonusu do wykorzystania na obstawianie wydarzeń sportowych w portalu bądź aplikacji mobilnej bukmachera.

Jak odebrać bonus Forbet?

Jakie kupony brane są pod uwagę? Wszystkie zagrane w Trzech Króli i rozliczone do końca tego dnia. Ważne jest, by stawka nie wynosiła ani więcej, ani mniej, a dokładnie 39 PLN!

Dodatkowe pieniądze pojawią się u zwycięzców w dniu 7 stycznia około godziny 16. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można w sprawie promocji skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Bonus z promocji nie może zostać wymieniony na nagrodę rzeczową bądź inny ekwiwalent. Nie ma znaczenia, jakie sporty lubisz obstawiać oraz ile zdarzeń zawrzesz w swoim kuponie!

Darmowe konto z kodem promocyjnym „BETONLINE” założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.