Olga Tokarczuk największą polską nadzieją w walce o Nagrodę Nobla w tym roku. Kto jeszcze, według ekspertów bukmachera STS, ma szanse na zdobycie prestiżowego wyróżnienia?

STS ocenia szansę Polaków w walce o Nagrody Nobla
STS ocenia szansę Polaków w walce o Nagrody Nobla

Nagrody Nobla 2019 – faworyci bukmacherów

STS bukmacher to nie tylko obstawianie wydarzeń sportowych. Niemal każdego dnia można znaleźć w jego ofercie zakłady na specjalne uroczystości, między innymi, wybory parlamentarne, nominacje w znanych programach telewizyjnych i nie tylko.

Polacy coraz częściej postrzegają zakłady bukmacherskie jako formę rozrywki i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Potwierdzają to nasze obserwacje, od dawna bowiem notujemy rosnące zainteresowanie graczy specjalnymi ofertami, udostępniamy przy okazji wyborów, referendów, realizacji dużych projektów infrastrukturalnych czy właśnie przyznawania Nagrody Nobla” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS. 

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Tym razem padło na Nagrodę Nobla. W tym roku wśród nominowanych Polaków największe szanse ma Olga Tokarczuk, która jedną z faworytem do zgarnięcia wyróżnienia z dziedziny literatury.

Polacy w walce o Nagrodę Nobla 2019. Kto ma największe szanse?

Kurs na naszą pisarkę to 7.50, a więc za każdą postawioną złotówkę można w jej przypadku zyskać 7,50 zł minus podatek. Niższy potencjalny zarobek dają zaledwie dwie największe faworytki – Anne Carson oraz Maryse Conde. Na każdą z nich kurs to 5.

Polski akcent można też dostrzec w walce o Pokojową Nagrodę Nobla. Tutaj wśród nominowanych mamy Jerzego Owsiaka, chociaż mało kto daje mu szansę na zwycięstwo.

Co ciekawe, największą faworytką bukmacherów jest aktywistka na rzecz środowiska, Greta Thunberg.Gdyby rzeczywiście to ona zdobyła wyróżnienie, zostałaby najmłodszą laureatką w historii.

Jak obstawiać na Nagrody Nobla 2020:
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na STS.pl
  2. Kod promocyjny „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu na start (To najnowszy STS bonus powitalny + 1000 za wpłatę)! 🤑
  3. Obstawianie kuponu z typem na własnego faworyta!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.