W trakcie rejestracji u bukmachera STS możesz wpisać kod promocyjny. Czy warto to robić i z czym właściwie się to wiąże? Dowiedz się więcej już teraz!

STS kod promocyjny przy rejestracji
STS kod promocyjny przy rejestracji

Zakładanie konta STS

Aby obstawiać mecze w STS przez internet, należy posiadać darmowe konto gracza. To da się założyć na parę sposobów, ale zdecydowanie najwygodniejsza jest rejestracja STS online.

Cały proces nikomu nie powinien sprawić większych kłopotów ani zająć zbyt wiele wolnego czasu. W końcu wszystko sprowadza się jedynie do podania kilku podstawowych danych na swój temat. Co bardzo ważne, nie jest wymagana weryfikacja dokumentów!

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Jaki kod wpisać w STS?

Jaki kod promocyjny STS można wpisać i w jaki sposób zrobić to najlepiej? Na pewno warto użyć takiego hasła bonusowego, które pozwala na zgarnięcie na start najlepszej premii.

Obecnie po wpisaniu „BETONLINE” można zyskać 27 PLN w formie freebetu. Jakby nie patrzeć, typowanie bez ryzyka to z pewnością dobre rozwiązanie dla początkujących, ale i nie tylko! Tym bardziej, iż później można jeszcze zyskać do 1000 PLN za pierwszy depozyt!

Tylko aktualny kod promocyjny STS daje gwarancję otrzymania premii na start. Jeżeli wpiszesz nieprawidłowe dane, nie będziesz mógł skorzystać z oferty dla nowych graczy!

Poniższy filmik wideo pokazuje, jak w praktyce wygląda rejestracja w STS przez internet. Wszystko odbywa się, jak widać, w bardzo szybkim tempie i bez najmniejszych problemów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.