Nie masz konta u bukmachera Betclic? Ekstra kasa na początek czeka na każdego nowego klienta. Do zdobycia jest nawet 500 PLN. Jak dokładnie to działa? Dowiedz się więcej już teraz!

Specjalny bonus powitalny 500 PLN w Betclic. Ekstra kasa na początek!
Specjalny bonus powitalny 500 PLN w Betclic. Ekstra kasa na początek!

Ekstra premia Betclic

Przygotowany przez bukmachera Betclic bonus powitalny 2019 to premia za depozyt numer jeden? Nie, w tym przypadku mowa o zwrocie stawki w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu.

Nie musisz być zawodowcem od obracania bonusów, by wykorzystać premię na start w Betclic Polska. Po prostu rejestrujesz konto, grasz swój zakład numer jeden, a gdy okaże się, iż nie trafiłeś, dostaniesz pełny zwrot postawionych pieniędzy!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cash back w Betclic pl

Po zarejestrowaniu profilu gracza można korzystać z innych ciekawych ofert od BetClic. Jedną z nich są powiększone wygrane w specjalnej usłudze Betclic Multi Plus.

Aktualny kod promocyjny to KOD500, a to dlatego, że maksymalnie 500 złotych można otrzymać w formie zwrotu powitalnego. Wszystko odbywa się w 100% automatycznie!

Tylko nowi gracze mogą odebrać zwrot. A gdy twój pierwszy kupon okaże się wygrany, w kolejnym nie będziesz miał już szansy na cashback!

Pamiętaj, by grać tylko na stronach z licencją. Jedynie legalni bukmacherzy pozwalają na obstawianie zgodnie z prawem i są gwarancją bezpieczeństwa zawierania zakładów!

A ty masz już konto na stronie Betclic Polska? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.