Jaki bonus za rejestrację można otrzymać w PZBUK? Zobacz prezent na start dla nowych graczy i sprawdź, czy jest to właśnie to, czego szukasz!

PZBUK bonus za rejestrację. Prezent na start!
PZBUK bonus za rejestrację. Prezent na start!

PZBUK promocja na start

Promocje PZBUK nie pojawiają się zbyt często w internecie, ponieważ jest ich stosunkowo niewiele w porównaniu z ofertami najlepszych bukmacherów w branży. Zatrzymajmy się jednak na chwilę przy bonusie powitalnym.

Każdy nowy gracz, który zdecyduje się założyć konto w PZBUK, może otrzymać dodatkowy prezent na start. Jest to swego rodzaju upominek jako podziękowanie za rejestrację.

etoto bonus za darmo. Kod promocyjny
etoto bonus za darmo. Kod promocyjny

PZBUK bonus powitalny online

Na ten moment nie jest – niestety – dostępny PZBUK bonus bez depozytu. Możemy za to zgarnąć tu Darmowy Zakład, który otrzymuje się po postawieniu pierwszego kuponu.

Jak dokładnie to wygląda? Zobacz już teraz, w jaki sposób odbiera się bonus powitalny PZBUK:

  1. Rejestrujesz się na oficjalnej stronie bukmachera
  2. Stawiasz swój pierwszy kupon za 50 PLN
  3. Po rozliczeniu zakładu kwalifikacyjnego zgarniasz 50 PLN ekstra w formie premii!

Uwaga! Do tej promocji zalicza się tylko kupony zagrane za dokładnie 50 PLN z typami o kursie 1.80 lub wyższym! Zakłady niespełniające tych wymogów nie będą mogły być podstawą do ubiegania się o bonus powitalny.

A może wolisz bardziej znanego bukmachera? Zobacz, co na ten moment dostępne jest w STS. Z kodem specjalnym „BETONLINE” możesz na sam początek zdobyć 29 PLN bez konieczności wpłaty pieniędzy!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.