Przegląd aktualnych ofert bukmacherskich

Czy warto rejestrować się w podmiotach hazardowych online oferujących zakłady bukmacherskie do typowania? Jak najbardziej tak. W pierwszej kolejności warto wybierać najlepsze firmy bukmacherskie, które w tym momencie działają na polskim rynku. Co zatem przygotowały takie podmioty dla nowych userów? Okazuje się, że oferta jest naprawdę atrakcyjna. Między innymi warto zwrócić uwagę na kody promocyjne STS. Przekonaj się o tym sam po przeczytaniu poniższej lektury.

Co oferuje STS?

To jeden z najbardziej popularnych, od lat, podmiotów hazardowych. Tak naprawdę STS prężnie działa nie tylko na terenie naszego kraju, ale także poza granicami Polski. Czym cechuje się ten podmiot bukmacherski? To na pewno legalne działanie, doświadczenie na rynku i bardzo dobre kursy. Poza tym na uwagę zwraca hojna oferta STS. Na co jednak konkretnie mogą liczyć nowi użytkownicy tej firmy hazardowej? Opcje są zasadniczo dwie. Coś dla siebie znajdą np. osoby, które jeszcze w tym momencie nie chcą wpłacać depozytu. Możesz zaś w ten sposób zainkasować 25 PLN. Wystarczy zaś jedynie wpisać odpowiedni kod promocyjny. Spore wrażenie robi też oferta STS dla osób, które od razu chcą wpłacać depozyty. Jeśli się na to bowiem zdecydujesz, to będziesz uprawniony do skorzystania z bonusu 100% do 1200 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze warunki pod kątem późniejszego obrotu? Musisz zagrać dokładnie za trzykrotność tego, co otrzymasz. Minimalny kurs to zaś w tym przypadku 1,91.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Na co mogą liczyć Klienci Fortuny?

Oferta bukmachera STS robi duże wrażenie. Na szczęście inne firmy hazardowe także nie mają się czego wstydzić na tej płaszczyźnie. W gronie takich podmiotów bukmacherskich jest na pewno Fortuna. Co oferuje ten podmiot dla swoich nowych Klientów? Chcesz na początek sprawdzić działanie tego bukmachera? W takim razie możesz swobodnie zdecydować się na bonus bez depozytu. Po wpisaniu kodu promocyjnego w czasie zakładania konta możesz zgarnąć 20 PLN. Nie jest to może jakaś wielka suma, ale nie trzeba wiele zrobić, aby ją otrzymać. A może chcesz już teraz wpłacić pieniądze? Wówczas możesz liczyć na zakład bez ryzyka – aż do kwoty 600 PLN. Zasady tej konkretnej promocji są szalenie proste. Wystarczy tylko postawić pierwszy zakład. Jeśli będzie on przegrany, to możesz liczyć na zwrot zainwestowanych środków. W ten sposób niczym nie ryzykujesz. Nie może zatem w sumie nikogo zainteresowanego dziwić, że takie właśnie promocje są bardzo popularne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fuksiarz – cashback bez końca

Nietypową promocję przygotował zaś Fuksiarz. Wszak tutaj możesz zdecydować się na cashback bez końca. Taka jest prawda, bo z tej oferty można korzystać do woli. Jakie są najważniejsze zasady? Jeśli interesuje Cię ta promocja, to musisz typować zakłady ze specjalnie wyselekcjonowanej oferty. Jak przegrasz kupon, to możesz liczyć na otrzymanie zwrotu części zainwestowanych środków. Jak dużo? Wszystko zależy od tego, ile wydarzeń postawisz. Maksymalnie można otrzymać zwrot aż 50%. Wówczas trzeba jednak postawić na kuponie minimum 15 wydarzeń.