Jesteś na początku swojej przygody z zakładami sportowymi i szukasz możliwości powiększenia budżetu na grę? Jedną z opcji jest bonus na start w TOTALbet. 

Premia na start od TOTALbet!
Premia na start od TOTALbet!

Na co możesz liczyć zakładając konto u tego legalnego bukmachera? Bonus na start to oferta podwojenia Twojego pierwszego depozytu aż do kwoty 500 PLN!

Sięgnięcie po tą premię nie jest trudne. Przede wszystkim musisz poświęcić kilka minut na założenie konta w TOTALbet. Potrzebujesz do tego podstawowych danych osobistych i skanów dowodu tożsamości. To standardowa procedura, wymagana polskim prawem.

Po przejściu tego procesu i pełnej aktywacji konta możesz dokonać swojej pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie opisywanego bukmachera, która zostanie automatycznie zakwalifikowana do otrzymania premii 100% aż do 500 PLN!

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Będą one do Twojej dyspozycji po dokonaniu jednokrotnego obrotu całą kwotą pierwszej wpłaty. Zgodnie z regulaminem środki te, jeśli bonus ma być aktywowany, muszą zostać postawione na dwa różne kupony o kursie minimalnym 2,00.

Po ich rozliczeniu możesz już obstawiać z konta bonusowego. Środki z niego trafią na saldo główne i będą możliwe do wypłaty po sześciokrotnym obrocie na kuponach za trzema zdarzeniami, gdzie kurs minimalny każdego z nich to 1,20 a łączny 2,00.

Jeśli nie chcesz od razu wpłacać własnych środków, to możesz sprawdzić ofertę TOTALbet dzięki freebetowi, który nowi gracze mogą otrzymać już za samą rejestrację i pełną weryfikację konta.

Więcej informacji na temat rejestracji konta, jak i ofertach dla nowych graczy znajdzie na portalu TOTALbet.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.