Bukmacher legalny BetClic docenia obstawianie wielu meczów na jednym kuponie. Sprawdź już teraz, jak działa Multi Plus, czyli powiększone wygrane dla każdego!

Powiększone wygrane BetClic. Jak działa Multi Plus?
Powiększone wygrane BetClic. Jak działa Multi Plus?

BetClic wygrane ekstra!

Start BetClic to nie tylko początek nowego rozdziału w polskiej branży bukmacherskiej. To także masa nowych możliwości dla typerów, którzy obstawiają mecze w legalny sposób.

Opcja Multi Plus to propozycja dla tych, którzy stawiają na jednym kuponie dużą dawkę wydarzeń. Dzięki niej można odbierać powiększone wygrane.

Wbrew temu, co niektórym może się wydawać, tego typu oferty to nie tylko doładowania o kilka procent. Marka BetClic daje ekstra nawet 50% więcej, niż w przypadku standardowego typowania!

Jak wygrywać więcej w BetClic?

Jak dokładnie to działa? Poniżej pokazujemy schemat, który pokazuje ile można zdobyć za konkretną dawkę meczów na kuponie. Oto grafika:

większe wygrane betclic
większe wygrane betclic

Wszystko odbywa się w sposób automatyczny. Bonus BetClic dodaje się sam – ty tylko musisz zagrać na swoich faworytów, wybrać stawkę i gotowe!

Przykładowy kupon z opcją Multi+ wygląda tak, jak poniżej. Jak nietrudno to zauważyć, wszystko działa bez ingerencji gracza, a dodatkowo wyświetla mu się informacja, ile zarobi więcej!

Uwaga! Do powiększenia wygranych wymagane jest darmowe konto w BetClic. Możesz je założyć na stronie podanej poniżej. Przypominamy, że na start do zgarnięcia jest nawet 1000 PLN ekstra!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.