Na ogrywanie bukmachera nie ma złotych środków, jest jedynie metoda prób i błędów lub pozyskiwanie przydatnych informacji i dokładne analizowanie. Dlatego w tym artykule skupimy się na tym drugim i przedstawimy wam kilka przydatnych informacji potrzebnych do ogrywania bukmachera.

Potrzebne wiadomości, które przydadzą się każdemu do ogrywania buka

Zakłady solo są twoim sprzymierzeńcem

Zapamiętaj, że zakłady pojedyncze są o wiele bardziej opłacalne niż zakłady AKO. Naturalnie możesz bronić zakłady akumulacyjne tym, że można na nich bardzo dużo wygrać, natomiast szanse na powodzenie tego zakładu są takie, że od jutra słonie zaczną chodzić w trampkach. Powodzenie na zakładach akumulacyjnych przy obstawieniu 10 meczów jest równy jednej tysięcznej, czyli praktycznie ma zero szans na powodzenie. Natomiast przy zakładach pojedynczych szanse na zwycięstwo są bardzo wysokie w porównaniu do zakładów AKO. Tutaj szansę na powodzenie są równe 33% lub 50% w zależności na jaki sport obstawimy, ponieważ niektóre dyscypliny sportowe mogą kończyć się remisem. Dlatego warto pamiętać, że takowe zakłady bardziej się opłacają niż zakłady akumulacyjne. Typerzy którzy na zakładach bukmacherskich zjedli już zęby podpowiedzą Ci tak samo. Pomimo, że kursy na zakładach AKO są przyzwoite to i tak nie są na tyle opłacalne co zakłady pojedyncze.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Patrz na dogodne bonusy i promocje

Nie jest to żadną tajemnicą, iż bukmacherów w tych czasach jest tak wielu, że nie wiemy którego wybrać. Oczywiście jest to duża korzyść dla typerów, ponieważ dzięki temu możemy liczyć na dogodne promocje i bonusy na start. Rosnący rynek bukmacherski powoduje, że firmy bukmacherskie które chcą przyciągać do siebie większą ilość graczy muszą zaproponować im lepsze warunki niż firmy konkurencyjne. Tutaj należy zwrócić uwagę na bonusy powitalne i promocje które bukmacher oferuje. Jest to bardzo przydatne, ponieważ dzięki takim bonusom możemy grać tak naprawdę za darmo nie korzystając praktycznie w ogóle ze swojej gotówki. Także możemy natrafić na taką promocje u legalnych bukmacherów jak freebet, który powoduje obstawienie zakładu za darmo. Taki zabieg powoduje, że oferta danego bukmachera jest bardzo atrakcyjna i przywoła to większą ilość graczy. Oczywiście są także inne aspekty na które należy zwrócić uwagę, na przykład takie jak oferowane sporty u bukmacherów, ponieważ nie każdy proponuje swoim typerom sporty które interesują innych graczy. To też jest kluczowy czynnik przy wyborze buka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Spokój i zimna głowa jest bardzo przydatna

Zimna głowa i spokój nie patrząc tyko przez pryzmat zakładów bukmacherskich jest przydatna pod każdym względem życiowym. Te cechy mogą Ci znacząco pomóc w ogrywaniu bukmachera i wyciągnięciu od niego znaczącej ilości gotówki. W dodatku te cechy zapobiegną możliwości uzależnienia się od gier losowych, co podczas typowania nie jest trudno. Naturalnie te cechy charakteru pomogą Ci podczas przegranych zakładów. Mowa tutaj o chęci odkuwania się po przegranych zakładach. Jest to typowy błąd graczy, którzy po przegranych zakładach od razu się chcą odkuwać. Prowadzi on do przegranych zakładów, co w efekcie przekłada się na utratę jeszcze większej ilości gotówki, a nawet do nałogu. Należy o tym pamiętać. Jedynym wyjściem z sytuacji przegranej jest spokojne przeanalizowanie zakładu, wyciągnięcie wniosków i powróceniu silniejszym. Nigdy nie działaj impulsywnie. Warto pamiętać o tych cechach i nad nimi pracować, ponieważ one mogą pomóc Ci w lepszym wygrywaniu z bukmacherem.