Wraz z początkiem 2019 roku powraca do Forbet poranny bonus, dzięki któremu można zdobyć wygrane wyższe aż o 14 procent!

Poranny bonus w Forbet!
Poranny bonus w Forbet!

Promocja Forbet 2019

Promocja z tego wpisu jest dostępna dla każdej osoby zarejestrowanej u bukmachera Forbet. Nie trzeba się do niej zapisywać – wszystko odbywa się w sposób automatyczny.

Co należy zrobić, by zgarnąć bonus? Wystarczy postawić kupon w godzinach 6.00-12.00. Zakłady zagrane o innych porach nie będą brane pod uwagę.

W ciągu dnia można otrzymać niezliczona ilość bonusów. Warto mieć na uwadze, że dodatkowe środki przyznawane są tylko i wyłącznie wtedy, gdy kupon zostanie rozliczony jako wygrany!

Jak odebrać bonus Forbet?

Oto warunki, jakie musi spełnić zakład, by był zakwalifikowany do promocji:

  • Postawiony w godzinach wyznaczonych w regulaminie
  • Stawka minimalna – brak!
  • Co najmniej cztery zdarzenia na kuponie
  • Dodany specjalny typ z bonusem o kursie 1.14

Forbet księguje bonusy kilka minut po godzinie 12. Nie trzeba się w żaden sposób zgłaszać po pieniądze objęte promocją!

W ofercie specjalnej nie są brane pod uwagę Wirtualne Sporty ani aktywność za bonusowe pieniądze. Cała akcja potrwa aż do końca stycznia 2019, tak więc będziecie mieli na pewno jeszcze wiele okazji, by móc z niej skorzystać!

Wykorzystałeś już limitowany kod promocyjny „BETONLINE” na www.iForbet.pl?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.