Obstawianie tenisa podczas Australian Open 2019 to niesamowite emocje i szansa na spore zyski. Jak z tej okazji odebrać bonus 20 PLN u bukmachera Fortuna?

Obstawianie tenisa z bonusem 20 PLN!
Obstawianie tenisa z bonusem 20 PLN!

Bonus w Fortunie online

Legalny bukmacher Fortuna na pierwszy dzień turnieju głównego przygotował ofertę specjalną, dzięki której można zdobyć premię 20 PLN w formie punktów lojalnościowych.

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane na obstawianie dowolnego wydarzenia sportowego – nie musi być to tenis czy nawet inna popularna dyscyplina!

Aby 20 PLN trafiło na konto gracza, musi on w dniu 14 stycznia postawić przynajmniej trzy kupony LIVE z typami na Australian Open 2019. Stawka każdego z nich nie może wynieść mniej niż 20 PLN!

Jak odebrać bonus na tenis?

W promocji bierze się pod uwagę nie tylko kupony SOLO, ale również AKO oraz MAXIKOMBI. Pamiętaj, że w każdym musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie związane z AO!

Fortuna przeleje graczom pieniądze najpóźniej do końca 15 stycznia. W przypadku jakichkolwiek problemów z odebraniem bonusu, warto zgłosić się do Biura Obsługi Klienta.

Bonusowa oferta dotyczy tylko zakładów bukmacherskich online. Aktywność w punktach naziemnych Fortuny jest całkowicie wyłączona!

Fortuna kod promocyjny 2019

Nie grałeś jeszcze przez internet w Fortunie? Konto możesz założyć za darmo w każdej chwili, kiedy tylko masz na to ochotę. Obecnie można wpisać przy zapisywaniu się Fortuna kod promocyjny 2019, który brzmi: „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.