Jak najlepiej obstawiać mecze Premier League? Warto wiedzieć, czy w przypadku ligi angielskiej zakłady przedmeczowe sprawdzają się lepiej od grania live.

Obstawianie Premier League - zakłady przedmeczowe czy live?
Obstawianie Premier League – zakłady przedmeczowe czy live?

Liga angielska jest trudna do obstawiania?

Mecze ligi angielskiej są w kręgu zainteresowań bardzo wielu fanów piłki nożnej. W naszym kraju cieszą się dużą popularnością i to także wśród typerów. Dlaczego tak właśnie jest, mimo że często mówi się, iż Premier League trudno się typuje?

W spotkaniach w ramach angielskiej rozgrywek często padają niespodziewane wyniki, dlatego może się wydawać, że mecze są dość ciężkie do obstawiania. Nie można też zapominać o fakcie, iż mówimy o lidze z bardzo mocnymi zespołami, z których w każdym sezonie przynajmniej pięć, sześć liczy się w walce o mistrzostwo czy miejsce w europejskich pucharach.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Pamiętajmy, że im trudniej coś przewidzieć, tym więcej możemy za to zyskać. I chyba właśnie dlatego w meczach ligi angielskiej tak często typerzy szukają swoich szans na sporą wygraną. Nigdzie indziej nie znajdziemy kursów w okolicy 2.00 na Manchester United czy Chelsea Londyn!

Zakłady przedmeczowe na ligę angielską

Zakłady bukmacherskie 1×2 pre-match, czyli przedmeczowe, to taka podstawa grania u bukmachera. Właściwie można powiedzieć, że to korzenie modelu, który z nami z dzisiejszych codzienności. Jeszcze ładnych parę lat temu obstawianie przed meczem wydawało się jedyną opcją. I chociaż teraz już tak nie jest, nadal nie brakuje zwolenników właśnie takiego stawiania kuponów.

Zakłady przedmeczowe to bardzo często okazja do skorzystania z ciekawych promocji oraz wyłapania dobrego kursu na faworyta, który może dość szybko objąć prowadzenie w typowanym przez nas spotkaniu.

Obstawianie przed pierwszym gwizdkiem sędziego oferuje każda strona typerska dostępna w naszym kraju. Nie ma znaczenia czy interesuje nas granie przez telefon, czy komputer.

Obstawianie na żywo a Premier League – czy takie połączenie ma sens?

Zakłady bukmacherskie Premier League
Zakłady bukmacherskie Premier League

Czy mecze Premier League można obstawiać na żywo? Zdecydowanie tak i to chyba jedna z najlepszych lig do takich zakładów! Kiedy najlepsze drużyny nie radzą sobie najlepiej, a jakiś outsider walczy z liderem jak równy z równym, istnieje spora szansa na wyhaczenie dobrego kursu bukmacherskiego, a tym samym – stajemy przed szansą zdobycia sporych pieniędzy!

W dzisiejszych czasach wielu bukmacherów nie tylko pozwala na obstawianie meczów, ale także ich oglądanie. Transmisje za darmo znaleźć można na www.STS.pl, gdzie obecnie można założyć konto i otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Aktywny kod promocyjny w przypadku tej strony to „BETONLINE„.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.