Czas na galę KSW 49. Już teraz możliwe jest obstawianie walk na stronie bukmachera Fortuna. Jakby tego było mało, do zdobycia gracze mają cenne nagrody!

Obstawianie KSW 49. Fortuna rozdaje bonusy i nie tylko!
Obstawianie KSW 49. Fortuna rozdaje bonusy i nie tylko!

KSW 49 zakłady bukmacherskie

W ramach najnowszej promocji Fortuny, która dostępna jest do momentu rozpoczęcia gali KSW 49, można zdobyć bonus w wysokości 200 PLN lub kartę na zakupy do Media Markt o wartości 500 PLN.

Nagrody trafią do osób, którym uda się osiągnąć wygraną przy największym kursie ogólnym. Fortuna przygotowała dziesięć nagród dla najlepszych.

ksw 49 kursy online
ksw 49 kursy online

Promocja KSW. Bonusy dla graczy!

Do promocji wliczają się kupony SOLO lub AKO postawione na stronie internetowej marki Fortuna bądź w jej aplikacji mobilnej. Uwaga! Nie musisz stawiać tylko na walki KSW 49, ale wymóg jest taki, by w kuponie znalazł się typ na przynajmniej jeden pojedynek z Ergo Areny.

Masz już swojego faworyta czy jeszcze nie? Jeżeli na razie nie zdecydowałeś się na żaden typ, przejrzyj aktualną ofertę bukmachera i wybierz to, co najlepiej ci pasuje!

Cały czas aktywny jest Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„, który może być wykorzystany przy rejestracji konta bukmacherskiego. Na start każdy typer może zgarnąć nawet ponad 1000 PLN!

Pamiętaj, że promocja z tego wpisu trwa tylko do godziny 19 w dniu 18 maja. Masz zatem niewiele czasu na skorzystanie! 🙂


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.