Interesuje cię tylko najwyższy bonus? Planujesz rejestrację u bukmachera, ale nie możesz zdecydować się na tego jedynego? Zobacz, gdzie i ile dokładnie możesz otrzymać na dobry początek!

Najwyższy bonus za rejestrację u bukmachera. Gdzie i ile wynosi?
Najwyższy bonus za rejestrację u bukmachera. Gdzie i ile wynosi?

Bukmacher bonus powitalny 2019

Każdy, kto zaczyna przygodę z obstawianiem, dopytuje się o bonus powitalny. Nie ma się co dziwić, bo przecież mówimy tutaj o prezencie, który możemy otrzymać za samo założenie konta.

Na jakiej strony na ten moment znaleźć można najwyższy bonus powitalny na polskim rynku? Przede wszystkim warto pamiętać, by zwracać uwagę jedynie na legalne portale, a więc na wstępie trzeba odpuścić sobie prawie wszystkich zagranicznych operatorów!

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

Najlepszy bonus na start

W wakacje 2019 najpokaźniejszy bonus na start znajdziecie na stronie marki Forbet. Tutaj premia wynosi nawet 2000 PLN przy trzech pierwszych wpłatach.

Co prawda, zakłady bukmacherskie Betfan chwalą się premią 3000 PLN, ale zasady promocji powitalnej są na tyle zagmatwane, że zgarnięcie takiej sumy graniczy z cudem.

To jaki bukmacher na start będzie twoim wyborem, zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Pamiętaj, by nie skupiać się jedynie na tym, ile można otrzymać, ale za co dokładnie i czy konkretny bonus łatwo jest obrócić.

Przestrzegamy też, by nie zawsze brać pod uwagę miejsca takie jak forum bukmacherskie. Często mamy w nich do czynienia z marketingiem szeptanym i informacje nie należą do najrzetelniejszych.

A może zamiast premii za depozyt wolisz coś bez depozytu? W takim wypadku najlepiej wyjdziesz na zarejestrowaniu się w STS, gdzie z kodem „BETONLINE” otrzymuje się 29 PLN!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.