Finał Ligi Mistrzów już 1 czerwca. Nowi gracze STS nie muszą martwić się nietrafionym kuponem, ponieważ bukmacher przygotował dla nich zakład bez ryzyka 200 PLN!

Na finał LM nic nie ryzykujesz. Oto nowy bonus od STS!
Na finał LM nic nie ryzykujesz. Oto nowy bonus od STS!

STS Zakład Bez Ryzyka

Promocja dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie mają konta w STS w internecie albo założyły je w dniach 29 maja – 1 czerwca.

Jeżeli spełniasz powyższy warunek, pamiętaj, iż liczy się w tej ofercie tylko pierwszy kupon zagrany za prawdziwe pieniądze. Od ciebie zależy czy postawisz zakład AKO, czy też SOLO.

200 PLN dla nowych graczy!

STS bonus powitalny w wysokości do 1000 PLN za pierwszy depozyt nadal jest aktywny w przypadku oferty na finał LM. To znakomita wiadomość, ponieważ rzadko bukmacherzy dają dwie premie w tym samym czasie!

Zwrot w tej promocji wynosi 100% wniesionej stawki na kuponie zagranym po rejestracji. Mimo to, nie może jego wartość przekroczyć kwoty 200 PLN.

Do meczu finałowego Ligi Mistrzów jeszcze nieco czasu, dlatego kolejne promocje prawdopodobnie dopiero się pojawią. Niektóre firmy już szukają obstawianie meczów bez podatku i tym podobne!

Masz już konto w STS i szukasz innej podobnej oferty co ta opisywana w tym wpisie? Zerknij na PZBUK bonus powitalny – być może to jest właśnie to, czego szukasz!

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.