Jeszcze grudzień nie nastał, a legalni bukmacherzy już zasypali nas swoim promocjami na ostatni miesiąc 2018 roku. Co przygotowała dla swoich graczy marka Etoto?

"Misja Grudzień" w Etoto!
„Misja Grudzień” w Etoto!

Grudniowe promocje firm bukmacherskich kojarzą nam się ze specjalną wersją wirtualnego kalendarza adwentowego, ale Etoto postanowił w tym roku przebić konkurencję, wydłużając swoją akcję świąteczną aż do końca Świąt Bożego Narodzenia!

Opisywany bukmacher startuje ze swoją ofertą specjalną 1 grudnia, czyli w najbliższą sobotę, ale nie zamierza jej kończyć w Wigilię, a dopiero drugiego dnia ulubionych świąt Polaków. To oznacza, że klienci tej marki mogą liczyć na jeszcze więcej niespodzianek!

Na co mogą liczyć uczestnicy „Misji Grudzień”? Zbyt wielu szczegółów jeszcze nie znamy, ale wszystko wskazuje na to, że Etoto podczas akcji świątecznej zaproponuje swoim klientom freebety i rozmaite bonusy!

>>> Kalendarz Adwentowy 2018 znajdziesz też między innymi u legalnego bukmachera forBET <<<

Każdego dnia inny, co oznacza aż dwadzieścia sześć różnych promocji na przestrzeni ostatniego miesiąca 2018 roku. Tego chyba jeszcze na polskim rynku zakładów bukmacherskich nie było!

Jeśli jeszcze nie masz konta w Etoto, to informujemy, że założysz je na oficjalnym portalu internetowym bukmachera, do którego link zamieszczamy na końcu artykułu. Wypełnienie formularza rejestracyjnego to ledwie kilka minut.

Otwierając konto w Etoto będziesz mógł też skorzystać z pakietu powitalnego, w skład którego wchodzą freebet do wykorzystania w aplikacji mobilnej i premier od dwóch pierwszych depozytów! Do Twojej dyspozycji będą też inne oferty specjalne.

TU MOŻESZ ZAPOZNAĆ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI AKCJI I OTWORZYĆ KONTO – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.