Już w sobotę mecze 1/8 finału siatkarskich mistrzostw Europy. Gracze w Fortunie mogą to wydarzenie obstawiać bez ryzyka, mając szansę na zwrot 50 PLN!

ME w siatkówce bez ryzyka. Jak zgarnąć 50 PLN w Fortunie?
ME w siatkówce bez ryzyka. Jak zgarnąć 50 PLN w Fortunie?

Fortuna bez ryzyka. Bonus 50 PLN

Reprezentacja Polski w sobotę zagra z Hiszpanią. Biało-Czerwoni są zdecydowanym faworytem tego starcia i trudno przypuszczać, by mieli sprawić jakąś niemiłą sensację.

Sport to jednak pasmo niespodzianek i dlatego właśnie Fortuna przygotowała zakład bez ryzyka na ME 2019, które rozegrane będą w tę sobotę.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zakład bez ryzyka. Siatkówka z premią 50 PLN

Na czym polega promocja? Gracz stawia kupon za co najmniej 50 PLN, w którym zawiera przynajmniej jeden zakład LIVE z siatkówki (ME 2019). Jeżeli nie uda mu się wygrać, otrzyma zwrot.

Na jedno konto może zostać przekazane maksymalnie 50 PLN. Wszystkie dodatkowe środki są przyznawane automatycznie, co oznacza, że nie trzeba się po nie zgłaszać.

Typy bukmacherskie każdy ma swoje i na pewno tak jest także w przypadku najbliższych meczów siatkarzy. Nie oznacza to jednak, iż nie ma szans na żadne niespodzianki!

Rozstrzygnięcie kuponów promocyjnych musi nastąpić maksymalnie do końca 21 września. Inne zakłady nie będą brane pod uwagę przez bukmachera Fortuna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.