Wolisz obstawiać Sporty Wirtualne niż tradycyjne zakłady sportowe? Legalny bukmacher LvBET przygotował coś, co może Cię zainteresować.

LvBET z bonusem na Sporty Wirtualne
LvBET z bonusem na Sporty Wirtualne

By móc skorzystać z oferty specjalnej na Sporty Wirtualnej, przygotowanej przez markę LvBET, musisz posiadać konto bukmacherskie w tej firmie i mieć na nim przynajmniej jeden depozyt.

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz premię o wartości 50% do kwoty maksymalnej 100 PLN. To dla Ciebie za dużo? Nie szkodzi, do akcji kwalifikują się depozyty od minimum 20 PLN.

Z ekstra środków na grę będziesz mógł korzystać przez 30 dni, ale pamiętaj, że możesz je wykorzystać tylko i wyłącznie na Sporty Wirtualne, a nie na tradycyjne zakłady sportowe!

>>> Aktualny kod promocyjny LvBET: BETONLINE <<<

Musisz też wiedzieć, że wypłata bonusu będzie możliwa dopiero po dokonaniu wymaganego obrotu. W regulaminie mowa o postawieniu zakładów o sześciokrotności otrzymanej premii.

Wirtualne Sporty w LvBET to między innymi: piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne! Jak widać, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Opisywana akcja promocyjna trwa od 8 do 13 stycznia, a jej pełny regulamin znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera LvBET.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.