Tylko we wtorek 4 grudnia fani piłki ręcznej będą mogli się cieszyć z większych wygranych u legalnego bukmachera LvBET. Chcesz poznań szczegóły promocji z okazji Mistrzostw Europy kobiet?

LvBET z bonusem na ME piłkarek ręcznych
LvBET z bonusem na ME piłkarek ręcznych

Już w pierwszych słowach artykułu warto zaznaczyć, że dzisiejszy bonus to kolejna odsłona kalendarza adwentowego LvBET, który gwarantuje graczom codziennie nowe premie aż do Wigilii Bożego Narodzenia włącznie.

Codzienne nowe, co oznacza też, że dana oferta obowiązuje tylko w dniu jej ogłoszenia i nie będzie do niej powrotu w przyszłości, więc jeśli interesujesz się piłką ręczną kobiet i typujesz Mistrzostw Europy, to dzisiejszy bonus jest dedykowany właśnie Tobie!

Na co możesz liczyć? 4 grudnia legalny bukmacher LvBET powiększa wygrane aż o 14%, niwelując tym samym skutki podatku od gier i zakładów wzajemnych.

Promocja dotyczy tylko zakładów zawartych na dzisiejsze mecze Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Dobra informacją dla graczy jest to, że uwzględnione zostaną zakłady nie tylko zwarte w aplikacji mobilnej, ale też na standardowej stronie internetowej i w jej wersji mobilnej!

Jutro i w kolejnych dniach na miłe niespodzianki mogą liczyć fani innych dyscyplin sportowych, bo jak zapowiedziano na początku akcji świątecznej, nie będzie ona ograniczona wyłącznie do tych najpopularniejszych rozgrywek.

WAŻNE! Jeśli jesteś zainteresowany kalendarzem adwentowym LvBET, to musisz wiedzieć, że akcja skierowana jest tylko do posiadaczy konta. Nie masz go? To nie problem. Wystarczy poświęcić kilka minut.

W procesie rejestracji możesz skorzystać też opcjonalnie z aktualnego kodu bonusowego. Wystarczy, że w odpowiednie pole wpiszesz hasło o treści: BETONLINE.

Konto w LvBET założysz na oficjalnej stronie internetowej marki
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.