Gracze często na forach zadają to pytanie – który bukmacher jest lepszy? Która firma może zapewnić graczom więcej korzyści? Dlatego już dziś poznasz zalety i wady firm bukmacherskich STS i Fortuna!

Która firma jest najlepsza? STS czy Fortuna?

Czy Fortuna jest lepsza od STS?

Czy można założyć, że Fortuna jest lepsza niż STS? Na pewno zauważysz, że STS ma większy bonus powitalny, a freebet w wysokości do 25 zł możesz otrzymać bez konieczności stawiania depozytu. STS ma zwolenników i swoich przeciwników. Oczywiście zaletą bukmachera jest to, że pomoc online STS jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dodatkowym atutem jest wiele opcji, w tym oczywiście wirtualne sporty i e-sporty, a także dobrze działające aplikacje mobilne na smartfony z systemem iOS i Android. W Fortunie za to możesz bezpłatnie oglądać mecze online. Darmowe wydarzenia sportowe stają się coraz bardziej popularne wśród graczy. Nic dziwnego, że ludzie na forach bukmacherskich ciągle zadają to pytanie – skoro każdy chce oglądać sport na żywo za darmo, prawda?

Który bukmacher posiada większy wybór transmisji?

Teoretycznie w każdym z tych buków znajdziesz serię podobnych zdarzeń. Dlatego jeśli są jakieś różnice, będą one drugorzędne. Największą zaletą jest to, że bardzo łatwo jest oglądać mecze online zarówno u STS jak i Fortunie za darmo. Oczywiście rozgrywkę można też śledzić w aplikacjach mobilnych obu bukmacherów.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Opinie graczy z for bukmacherskich

Oczywiście możesz wejść na dowolne forum i posłuchać opinii graczy, którzy obstawiają na STS lub Fortunie, jednocześnie negując to, co robi drugi bukmacher. Ludzie mają różne opinie na temat tych legalnych bukmacherów, a gracze mają też różne doświadczenia w wyborze bukmachera.

Pamiętaj jednak, że każdy styl gry jest nieco inny. Ponieważ na polskim rynku jest wielu bukmacherów, wybór odpowiedniego dla ciebie jest bardzo ważny. Każdy z nas ma inną postawę. Bierze również udział w innych ligach, imprezach sportowych i ma możliwość zainwestowania innych kwot. Z jednej strony najważniejsze są kursy i niska marża, a z drugiej różnorodność zakładów bez depozytu.

Naprawdę nie ma jasnej odpowiedzi na to pytanie – ponieważ tak naprawdę zależy to od tego, która usługa jest Twoim zdaniem najlepsza. Ponieważ ich notowania są do siebie bardzo podobne, nie możemy stawiać jednego bukmachera ponad drugim. Przykładem jest to, że od kiedy STS zaczął świadczyć swoją nową usługę – betgames sts, Fortuna podążyła za tym bukmacherem i stworzyła Bet On Games, które jest praktycznie kopią powyższej usługi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Którego bukmachera więc warto wybrać?

Tak naprawdę, jak wspominaliśmy wyżej, wszystko zależy tylko od ciebie. Ciężko jest wyłonić prawdziwego zwycięzcę, z racji tego, że przecież oferta obu jest tak bardzo do siebie zbliżona. Dlatego też według nas, warto jest posiadać konto u obu tych bukmacherów, ponieważ nie będzie cię to kosztować praktycznie nic, a po przetestowaniu oferty obu, będziesz wiedzieć, u kogo chcesz obstawiać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.