Liczysz, że uda Ci się w tym roku kalendarzowym zmienić swoje życie? Masz kilka postanowień? Chcesz m.in. założyć konto bukmacherskie? Od zawsze bowiem interesujesz się sportem? Teraz chcesz sprawdzić w praktyce, jak będzie Ci szło obstawianie? Gdzie warto się zarejestrować? Które podmioty hazardowe przygotowały najlepszą ofertę na start?

Betfan

Aktualnie coraz większym zainteresowaniem ze strony Klientów cieszy się Betfan. Ta firma bukmacherska ma wiele zalet. Co jest tutaj zaś szczególnie ważne? Nie możemy rozpocząć od innego wątku – chodzi o legalność. Na szczęście ten podmiot hazardowy oferuje swoje usługi zgodnie z postanowieniami Ustawy Hazardowej. Nic dziwnego, że jest coraz częściej wybierany. Jeśli bowiem zdecydujesz się na Betfan, to będziesz mógł obstawiać zakłady w sposób zgodny z rodzimymi przepisami na tej płaszczyźnie. Dodatkowo Betfan zapewnia wiele hojnych promocji. Kody bonusowena start, które możesz otrzymać od tego bukmachera internetowego, to m.in. cashback do 600 PLN. Jak z niego skorzystać w praktyce? Musisz najpierw założyć w ogóle konto. Jak już jednak wspominaliśmy, jest to uczciwa firma hazardowa. Dzięki temu możesz to zrobić bez żadnych obaw. W czasie rejestracji w Betfan warto pamiętać o wpisaniu stosownego kodu promocyjnego. Potem trzeba jeszcze wpłacić pieniądze. Maksymalny bonus to cashback do 600 PLN. Co dodatkowo oferuje ten podmiot hazardowy? Możesz zdecydować się na zakład bez ryzyka (70 PLN). Tak samo, jak na podwojenie kolejnej wpłaty. Tym sposobem uzyskasz 100% nawet do 1000 PLN.

STS

Zastanawiasz się nad wyborem kolejnego godnego zaufania podmiotu hazardowego? W takim razie mamy dla Ciebie następną znakomitą propozycję. Chodzi zaś o STS. Dlaczego ten podmiot hazardowy jest obecnie bardzo popularny? Warto zauważyć, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Jest to zatem miejsce online dla każdego, kto chce zgodnie z przepisami obstawiać wydarzenia sportowe i nie tylko. Oczywiście, STS oferuje rozmaite bonusy na start. Na co można się jednak bez żadnego kłopotu zdecydować? Chodzi np. o bonus bez depozytu. Chcesz zdobyć 25 PLN? Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie bukmachera internetowego STS, a także wpisać kod promocyjny („BETONLINE”). Jak to zrobisz, 29 PLN… będzie Twoje. Na co jeszcze mogą liczyć osoby zainteresowane tym bukmacherem? To także podwojenie depozytu. W tym momencie to najważniejsza promocja STS. Możesz w ten sposób zainkasować 100% do 1200 PLN.

Gdzie jeszcze warto mieć swoje konto bukmacherskie?

Dobrym wyborem będzie Betclic. To legalny podmiot hazardowy, który z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej Klientów. Warto zaznaczyć, że Betclic oferuje hojny cashback do 550 PLN. Aby go zdobyć, musisz tylko założyć konto, wpisać kod „KOD550” i zrealizować pierwszy depozyt. Poza tym dobrze byłoby mieć konto w Fortunie. Jest to sprawdzona firma oferująca m.in. bonus bez depozytu. Jeśli zarejestrujesz się i wpiszesz kod promocyjny, to zainkasujesz 20 PLN. Dodatkowo dla nowych Klientów został przygotowany zakład bez ryzyka (do 600 PLN).