Jaki jest najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju?

Czy warto mieć swoje prywatne konto bukmacherskie? Takie pytania (szczególnie ostatnimi czasy) pojawiają się bardzo często. M.in. na rozmaitych forach bukmacherskich. Jeśli znasz się na sporcie i chcesz regularnie poszerzać swoje umiejętności w tym kierunku, to na pewno jest to ciekawa opcja. Zanim jednak bez żadnego zastanowienia wybierzesz podmioty hazardowe, warto zapoznać się z naszym poradnikiem. Przeczytaj, które firmy są aktualnie na topie i gdzie istotnie warto się zarejestrować.

Co należy wiedzieć o STS?

Chyba nie trzeba przekonywać (szczególnie bardziej doświadczonych graczy), że ta firma bukmacherska jest obecnie na samym szczycie. Włodarze podmiotu hazardowego STS chwalą się, że uzyskują około 50% wpływów z całego rynku zakładów wzajemnych. A to wynik nieosiągalny w tym momencie dla nikogo innego… Czym cechuje się firma bukmacherska STS? Ten podmiot hazardowy działa legalnie od samego początku. A staż jest bardzo spory. Wszak ten podmiot hazardowy działa na naszym rynku już od 1997 roku. Oferta jest wyjątkowo bogata. Jakie aktualne zakłady w STS cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem? Na pewno najwięcej typów jest zawieranych na spotkania piłki nożnej. W ofercie tego podmiotu hazardowego nie brakuje również opcji na inne sporty, które na co dzień nie cieszą się aż tak sporym zainteresowaniem. Poza tym każda nowa osoba może tutaj liczyć na świetny bonus na start. Aktualnie promocja powitalna wynosi 1500 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Co oferuje Totalizator Sportowy?

Kiedyś Totolotek słynął z tego, że był jednym z topowych bukmacherów. Od pewnego czasu można jednak zauważyć, że są na rynku inne podmioty hazardowe, które cieszą się większym zainteresowaniem. Na pewno jednak Totalizator Sportowy jest cały czas w szerokiej czołówce. Jeśli chodzi o bonus powitalny, to obecnie można zainkasować podwojenie pierwszego depozytu do poziomu 500 PLN. Coraz więcej osób gra także w gry Lotto. Możesz to robić nawet online. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1. Nie wiesz, jak sprawdzić wyniki z Szybkie 600? Nie ma tutaj nic trudnego. Jeśli zagrałeś ze swojego internetowego konta, to wszystko możesz zweryfikować bezpośrednio tam. W przypadku wygranej zostanie ona dopisana do salda. Jeśli zaś obstawiłeś np. w kolekturze stacjonarnej, to masz kilka opcji. Zagrany kupon możesz sprawdzić w jednym z takich podmiotów. Warto także zweryfikować wyniki w kilku innych miejscach. Tak dla pewności. Co ważne, po zarejestrowaniu internetowego konta będziesz miał do wyboru rozmaite gry i gierki. Warto zatem minimum zastanowić się nad tym rozwiązaniem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Czym cechuje się Fortuna?

Masz już konto w STS? Szukasz czegoś innego? Nie ukrywasz, że interesują Cię atrakcyjne bonusy na start? W takim razie ta firma bukmacherska powinna Ci przypaść do gustu. Warto zaznaczyć, że podmiot hazardowy Fortuna oferuje legalne, atrakcyjne usługi. Także w kontekście promocji na start. Obecnie główny bonus to zaś zwrot za pierwszy przegrany kupon (do 600 PLN).