Każdy chce u bukmachera wygrywać jak najwięcej. I właśnie dlatego promocja Happy Hours w Fortunie cieszy się tak dużą popularnością wśród graczy!

Jak wygrywać więcej u bukmachera? Oto promocja Happy Hours!
Jak wygrywać więcej u bukmachera? Oto promocja Happy Hours!

Fortuna Happy Hours

Niedzielna oferta specjalna przygotowana została z myślą o wszystkich osobach zarejestrowanych na stronie Fortuny. Oczywiście, nawet jeśli założysz konto dopiero teraz i tak będziesz mógł skorzystać z promocji!

Powiększone wygrane można otrzymać w przypadku każdego kuponu promocyjnego, czyli takiego, który spełnia wszystkie podane niżej warunki.

etoto bonus za darmo. Kod promocyjny
etoto bonus za darmo. Kod promocyjny

Większe wygrane u bukmachera

Poznaj szczegóły już teraz – właśnie taki kupon musisz zagrać, by otrzymać bonus 14% ekstra od wygranych:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • AKO lub MAXIKOMBI
  • Co najmniej trzy typy na kuponie
  • Tylko piłka nożna
  • Oferta pre-match
  • Brak Wirtualnych Sportów!

Żaden Fortuna kod promocyjny nie jest w tym przypadku wymagany. Pamiętaj tylko o tym, że kupon uprawniający do otrzymania bonusu należy zagrać między godziną 15 a 17!

Jesteś początkującym graczem? Chcesz wiedzieć, czy Fortuna to dobry bukmacher na start? Ostateczny wybór należy do ciebie, ale musisz wiedzieć, iż mowa tutaj o najstarszym internetowym buku w naszym kraju.

Warto wspomnieć również o tym, że bukmacher Fortuna pozwala graczom na oglądanie darmowych meczów online. Wystarczy do tego jedynie zarejestrowanie konta, które nic nie kosztuje!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.