Czym jest odpowiedzialne obstawianie meczów u bukmachera? Co trzeba wiedzieć na ten temat? Podajemy wszystkie informacje, które powinien znać każdy typer!

Jak odpowiedzialnie obstawiać mecze u bukmachera?
Jak odpowiedzialnie obstawiać mecze u bukmachera?

Odpowiedzialne obstawianie. Zakłady bukmacherskie w praktyce

Jeśli chcemy rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi na samym początku musimy wiedzieć, że należy podejść  do tego odpowiedzialnie i nie można postępować zbyt pochopnie. Może skończyć się to po prostu bankructwem, a nawet może mieć to dużo gorsze skutki. Pamiętajmy, że nie u każdego bukmachera można obstawiać. Od czego to zależy? Chodzi tu przede wszystkim o legalność – po prostu nie każdy bukmacher jest legalny.

Bezpieczne obstawianie to korzystanie z usług tylko i wyłącznie z polskich i legalnych tego typu firm na rynku. Przykładem takiej może być dobrze wszystkim znany STS. Teraz oferuje on nowym graczom specjalny bonus bez depozytu 2020, czyli pieniądze za darmo od razu po rejestracji konta!

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Dodajmy, że nie chodzi tutaj tylko o nasze bezpieczeństwo, ale też o to, że jest to po prostu niezgodne z prawem. Jeśli zdecydujemy się na granie w takiej firmie mogą czekać nas wysokie kary pieniężne i jest to nawet sto dwadzieścia dziennych stawek. Każdy kto jest w temacie zapewne wie, że nie jest to mała kwota.

Przede wszystkim legalność

Przed postawienia jakiegokolwiek zakładu w pierwszej kolejności należy upewnić się czy taki bukmacher jest legalny. W szczególności powinniśmy uważać na zagranicznych bukmacherów i korzystać tylko z usług tych firm, które odprowadzają podatki do skarbu naszego Państwa. Co dokładnie określa to czy dany bukmacher jest legalny czy nie? Najważniejsza jest licencja Ministerstwa Finansów. Jeśli taka występuje możemy bez przeszkód tam obstawiać. Jak to dokładnie wygląda w naszym kraju? Na ten moment jest kilkunastu takich bukmacherów – i właśnie tam zakłady są w pełni bezpieczne.

Warto zwrócić uwagę na to, że z dnia na dzień jest możliwość powiększenia się tej listy, ponieważ wiele firm nadal czeka na zezwolenia. Wspomnijmy o tym, iż legalni bukmacherzy zawsze zapewniają nam szeroką ofertę, dzięki czemu mamy możliwość obstawiania praktycznie każdej dyscypliny sportowej oraz praktycznie zawsze zakładów na żywo. Coraz częściej firmy bukmacherskie posiadają swoją aplikację mobilną przez co bez problemu może stawiać swoje typy z poziomu telefonu czy tabletu bez konieczności ciągłego siedzenia przed komputerem.

Tak zakłada się konto na www.STS.pl ze specjalnym bonusem 29 PLN bez depozytu:

Promocje na początekbonusy powitalne u bukmacherów online

Powinniśmy wiedzieć, że jeśli jesteśmy początkującym graczem nie możemy się bać obstawiania zakładów, ponieważ praktycznie każdy bukmacher przygotował dla nas liczne promocje. Jedną z nich zazwyczaj jest pierwszy zakład za darmo, czyli w przypadku, gdy po postawieniu zakładu odniesiemy porażkę to pieniądze wrócą na nasze konto – jest to właśnie idealne rozwiązanie dla tego kto dopiero zaczyna swoją przygodę z bukmacherką i nie jest jeszcze aż tak bardzo doświadczony.

Często można wpisać u bukmacherów kody promocyjne. Na www.eFortuna.pl aktualny brzmi BETONLINE, natomiast na www.Betclic.pl do zdobycia jest nawet 550 złotych cashbacku, jeśli przy rejestracji podamy hasło KOD550.

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550

Musimy, jednak pamiętać, że każda promocja i bonus bukmacherski, aby zostały spełnione trzeba spełnić kilka warunków, dlatego zawsze warto czytać dokładnie regulamin. Uchroni to nas przed niespodziankami i nieporozumieniami. Jak widać zakłady bukmacherskie to przede wszystkim odpowiedzialność i zawsze należy o tym pamiętać. Co więcej hazard w wielu przypadkach po prostu uzależnia tak, więc powinniśmy zachować zimną krew, aby nie dać się zbyt mocno wciągnąć.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.