Obstawianie skoków narciarskich bez podatku, a do tego całkowicie legalnie? Tak, to jest możliwe, ale trzeba wiedzieć, jak można z takich okazji korzystać!

Jak obstawiać skoki narciarskie bez podatku?
Jak obstawiać skoki narciarskie bez podatku?

Zakłady na skoki narciarskie

Bukmacher LvBET to jedna z marek, które dość często organizują promocje pozwalające na obstawianie bez podatku. W ramach najnowszej oferty dostępnej w tym portalu można zgarnąć aż 14% wygranych więcej, niż na co dzień!

Opisywana promocja dotyczy tylko i wyłącznie zakładów na skoki narciarskie, a dokładniej na Turniej Czterech Skoczni 2018/19. Nie trzeba się do niej zapisywać, gdyż jest dostępna dla wszystkich, którzy są zarejestrowani u tego bukmachera.

LvBET powiększa wygrane wszystkich trafionych kuponów, gdzie znajdą się zakłady związane z TCS w sezonie 2018/19. Zakłady długoterminowe rozstrzygane po 6 stycznia nie będą brane pod uwagę.

Obstawianie skoków online

Tylko osoby, które korzystają z apki mobilnej od LvBET, mają prawo do odebrania premii. Gracze aktywni w tradycyjnym portalu bądź jej wersji przenośnej są wykluczeni!

Dodatkowe pieniądze są dodawane do kona automatycznie. Dzięki nim możemy wygrać tyle, ile zdobyliśmy u bukmachera nielegalnego, czyli niepobierającego podatku od zagranej stawki.

Kamil Stoch i Piotr Żyła uważani są za poważnych kandydatów do zwycięstwa w tegorocznym TCS. Pozostaje zatem trzymać kciuki za naszych rodaków oraz zagrane przez nas kupony!

Jeżeli nie jesteś graczem LvBET, a chciałbyś skorzystać z tej promocji, wystarczy, że dokonasz rejestracji na stronie www.LvBET.pl. Przy wypełnianiu formularza pamiętaj o opcjonalnym wykorzystaniu kodu promocyjnego „BETONLINE„!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.