Wystarczy darmowe konto i kilka chwil, by grać w STS przez internet. Obejrzyj nasz poradnik, który wyjaśnia krok po kroku jak stawiać kupony online!

Jak mogę grać w STS przez internet?
Jak mogę grać w STS przez internet?

Prawdopodobnie wiesz już doskonale, że STS dostępny jest w formie zakładów bukmacherskich online. Czy jednak masz wiedzę o tym, w jaki sposób obstawia się kupony online, czyli bez wychodzenia z domu?

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalny poradnik wideo, który wyjaśnia, jak gra się na stronie internetowej STS. Jeżeli masz już swoje typy, wystarczy, iż znajdziesz je w ofercie i postąpisz dokładnie tak, jak w materiale zamieszczonym poniżej:

Oczywiście, do typowania na stronie internetowej bądź w aplikacji mobilnej musimy posiadać darmowe konto typera. Aby zarejestrować się u bukmachera, musisz jedynie wypełnić prosty formularz online, podając w nim dane na swój temat.

Przypominamy, że tylko nowo zarejestrowani mają prawo do wykorzystania specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE„. Wpisuje się go w odpowiednie miejsce i w ten sposób po weryfikacji zgarnia się 27 PLN bez depozytu!

Oferta STS jest niezwykle bogata w kursy na bardzo wiele dyscyplin sportowych. Znajdziecie tutaj także wirtualne sporty oraz dostaniecie możliwość oglądania meczów całkowicie za darmo.

Odebrałeś już bonus bez depozytu, a chęć gry w tobie jest nadal bardzo duża? Pamiętaj, że przy pierwszej wpłacie na konto możesz zgarnąć premię do 1000 PLN! Wszystko dzieje się automatycznie – twoje zadanie polega tylko na wpisaniu kodu, który podaliśmy powyżej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.