Jak można grać w Polsce w pokera całkowicie legalnie? Poradnik online na naszej stronie pokazuje wszystko krok po kroku, tak by zrozumiał to nawet początkujący gracz!

Jak grać w pokera legalnie? Poradnik online
Jak grać w pokera legalnie? Poradnik online

Poker legalny w Polsce. Gdzie grać?

Granie w pokera w Polsce nie jest niedozwolone, ale pod warunkiem, że robimy to na stronie bukmacherskiej z licencją. Jako pierwszy z projektem dla fanów kart wyruszył STS i to właśnie tą marką się zajmiemy.

Bardzo ważne jest to, że poker legalny online jest u nas dozwolony w nieco innej formie, niż w większości stron z kartami. Nie chodzi bowiem o granie z innymi, a o obstawianie kart, czyli po prostu stawianie zakładów, który układ wygra – krupiera czy gracza.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

To sprytne obejście prawa, ale w stu procentach legalne. STS to największy bukmacher w Polsce i na działania nielegalne po prostu pozwolić sobie nie może.

W jaki sposób grać w pokera? Przede wszystkim potrzebne jest do tego darmowe konto typerskie. Można je założyć w kilka chwil na www.STS.pl. Dodatkowo, kod promocyjny „BETONLINE” uprawnia do odebrania 29 PLN bez depozytu na obstawianie!

Jak grać w pokera przez internet?
⬇️⬇️⬇️

Krok 1 – Gracz wchodzi na stronę STS.pl i loguje się na swoje konto, a następnie przechodzi do zakładki „Betgames”

Granie w pokera online - KROK 1
Granie w pokera online – KROK 1

Krok 2 – Do wyboru jest jedna z trzech gier. Każda to inna pani krupier – wybieramy tę, która najbardziej nam odpowiada (grę, panią – jak kto woli!)

Granie w pokera online - KROK 2
Granie w pokera online – KROK 2

Krok 3 – Po kliknięciu oznaczonego przez nas przycisku automatycznie uruchamia się rozgrywka. Można rozpocząć obstawianie, a także pisanie na czacie!

Granie w pokera online - KROK 3
Granie w pokera online – KROK 3

STS Betgames, czyli karty online

Karty online to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy tęsknią za zagranicznymi stronami oferującymi pokera i nie tylko. Oczywiście, być może nie każdemu właśnie taka forma przypadnie do gustu, ale z naszych obserwacji wynika, że STS Betgames cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem.

W STS do wyboru mamy trzy rodzaje rozgrywek. Karty online to tutaj:

  • Wojna
  • Bakarat
  • Poker

Najpopularniejszy jest zdecydowanie poker, ale i inne gry nie mogą narzekać na jakieś wyjątkowo małe zainteresowanie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.