Obstawianie meczów w STS można rozpocząć nawet w kilka chwil po założeniu konta. Dowiedz się, co zrobić, by na start zgarnąć darmowe pieniądze na postawienie kuponu z typami!

Jak dostać darmowe pieniądze na obstawianie w STS?
Jak dostać darmowe pieniądze na obstawianie w STS?

STS bonus bez depozytu

Gra u bukmachera wymaga inwestowania pieniędzy – co do tego nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba od razu po założeniu konta wpłacać jakichkolwiek środków, by móc postawić kupon z typami na mecze!

Bonusy bez depozytu to tak zwane premie, które otrzymuje się bez konieczności realizowania przelewu na konto typerskie. Aby je otrzymać, wymagane są kody promocyjne. Ale spokojnie – my taki znamy i wiemy, co musicie zrobić, by zgarnąć 27 PLN na dobry początek gry na STS przez internet!

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Bonus powitalny na stronie STS

Bonus powitalny STS to 27 PLN, które odbiera się od razu po ukończeniu procesu rejestracyjnego. Chociaż brzmi to dość poważnie i skomplikowanie, całość nie zajmuje więcej niż minuty. Do prawidłowego założenia profilu gracza nie potrzebujemy nawet przechodzenia przez weryfikację danych, czyli przesyłanie skanu dokumentów tożsamości!

Aby odebrać darmowe pieniądze na grę na stronie STS-u, musisz zarejestrować się w oficjalnym portalu tego bukmachera, podając przy tym STS kod promocyjny „BETONLINE”.

Jak otrzymać 27 PLN za free na obstawianie?

Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji korzystać z tego typu promocji, możesz w bardzo prosty sposób sprawdzić, jak działa rejestrowanie konta w STS online. Potrzebujesz do tego jedynie chwili wolnego czasu.

ZOBACZ VIDEO i zobacz, co musisz zrobić, by od razu po rejestracji odebrać 27 PLN za darmo na obstawianie:

Jak widać, wszystko sprowadza się do absolutnego minimum. Wprowadzasz kilka danych, wpisujesz hasło bonusowe i gotowe! Wprawionym graczom nie powinno wszystko zająć więcej niż 60 sekund. Ba, da się to zrobić nawet jeszcze krócej!

Bonus bez depozytu STS to nie jest jedynym prezentem, jaki można po rejestracji otrzymać u bukmachera. Jeżeli zagrasz pierwszy kupon za darmowe 27 PLN i stwierdzisz, że chcesz obstawiać dalej, będziesz mógł zyskać znacznie, znacznie więcej!

1000 PLN za jeden depozyt!

Najnowszy bonus od pierwszego depozytu na konto STS to aż 1000 PLN! Doładowanie wynosi dokładnie 100% wartości naszego przelewu.

sts darmowy bonus
sts darmowy bonus

Przykładowo:

  • Wpłacamy 200 PLN – do obstawiania mamy 400 PLN
  • Wpłacamy 500 PLN – do obstawiania mamy 1000 PLN
  • Wpłacamy 1000 PLN – do obstawiania mamy aż 2000 PLN!

Liczy się . tym przypadku tylko wpłaca numer jeden na konto STS. Oznacza to, iż warto od samego początku zlecić wysoki przelew, zamiast skupiać się na niskich sumach!

Chcesz dowiedzieć się, jak przelewa się pieniądze na konto w STS? To naprawdę wyjątkowo proste. Co bardzo ważne, nikt nie pobiera żadnych prowizji za przelew, natomiast realizacja transferu środków trwa maksymalnie kilkadziesiąt… sekund!

Tak wygląda wpłacanie pieniędzy na konto w STS:

Czy jeżeli mamy już konto w STS mam szansę na darmowe pieniądze na typowanie meczów? Oczywiście, chociaż na pewno będziesz miał znacznie trudniejsze zadanie od nowo zarejestrowanych.

Jak zarabiać pieniądze na grę w internecie?

Najlepszym sposobem na zdobywanie pieniędzy na grę jest sprawdzanie aktualnych akcji promocyjnych dostępnych na oficjalnej stronie STS. Często rozdawane są w konkursach kody voucherów i tym podobne.

Jeżeli chcesz, możesz także zapraszać znajomych do obstawiania w portalu STS. Za każdego polecanego kolegę bądź poleconą koleżankę, dostaniesz 50 PLN!

Bonusy bez wpłaty. Kod promocyjny

etoto bonus na start
etoto bonus na start

Jak taki dodatkowy bonus się wykorzystuje? Nie musisz mieć doświadczenia bukmacherskiego, by sobie z tym poradzić. Wszystko odbywa się dokładnie tak samo, jak w przypadku stawiania własnych pieniędzy.

Chcesz odebrać jakiś bonus bez depozytu, ale w STS masz już konto? Sprawdź, co oferuje bukmacher Etoto, który często nagradza nowych graczy ciekawymi premiami na start, w tym także takimi otrzymywanymi bez wpłaty!

etoto bonus za darmo. Kod promocyjny
etoto bonus za darmo. Kod promocyjny

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.