Codziennie nowa okazja – tak legalny bukmacher forBET postanowił umilić swoim graczom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Zainteresowany szczegółami kalendarza adwentowego? Zapraszamy do lektury.

Grudniowe promocje i kalendarz adwentowy w forBET!
Grudniowe promocje i kalendarz adwentowy w forBET!

Rosnąca konkurencja na rynku legalnych bukmacherów w Polsce sprawiła, że już od początku grudnia uczestnicy zakładów sportowych mogą liczyć na wiele atrakcji. Tak też jest w tym roku. Co przygotował forBET?

Tym, co przede wszystkim zwraca uwagę graczy jest kalendarz adwentowy 2018, który pomału staje się już tradycją tej marki, jak barszcz z uszkami na wigilijnym stole.

Specjalna akcja świąteczna potrwa od soboty 1 grudnia do poniedziałku 24 grudnia włącznie. Przez cały ten okres gracze będą mogli liczyć codziennie na jakąś niespodziankę!

Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, bo cały urok kalendarza adwentowego polega właśnie na tym, że nie do końca wiemy, czego się spodziewać. Ale gracze mogą z pewnością liczyć na bonusy, freebety i oferty specjalne.

>>> KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

To jednak nie wszystko! Do zgarnięcia jest również bonus w wysokości 700 PLN dla najbardziej wytrwałych. Komu przysługuje? Tylko tym uczestnikom akcji, którzy od pierwszego do ostatniego dnia zawarli codziennie zakłady za co najmniej 150 PLN!

WAŻNE! Chęć otrzymania premii specjalnej należy wyrazić 1 grudnia poprzez zawarcie zakładu o kursie co najmniej 1,80, na którym znajdzie się zdarzenie „Odbierz bonus 700 PLN”.

Wracają do samego kalendarza adwentowego, musisz pamiętać, że codziennie w wirtualnym okienku do odkrycia jest jednak okazja, którą będzie można wykorzystać tylko tego samego dnia!

Oczywiście niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w świątecznej akcji legalnego bukmachera forBET jest posiadanie u niego konta, a te możesz otworzyć wypełniając prosty formularz rejestracyjny na jego stronie internetowej, gdzie znajdziesz też informacje o innych promocjach. Podczas tego procesu możesz skorzystać też z kodu specjalnego podanego w treści artykułu.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.