Kod promocyjny pozwala na zgarniecie bonusu specjalnego. Gdzie należy go wpisać? Mamy krótki poradnik, który może przydać się dosłownie każdemu!

Gdzie wpisać kod promocyjny u bukmachera?
Gdzie wpisać kod promocyjny u bukmachera?

Kod promocyjny w zakładach bukmacherskich

Najpopularniejszy w naszym kraju bez dwóch zdań jest przygotowany przez STS kod promocyjny. To najbardziej znany bukmacher w Polsce, a na start można u niego otrzymać 29 PLN bez depozytu (tylko z kodem bonusowym!) oraz do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.

Znalezienie kodu na dodatkowy bonus nie musi być trudne, ale nawet jeśli go posiadamy, niekoniecznie musimy wiedzieć, gdzie wpisać kod promocyjny. A to kluczowa sprawa!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nie jest istotne, czy wpisuje się dostępny w Betfan kod promocyjny, czy bierze się pod uwagę innego bukmachera. W każdym przypadku wygląda wszystko niemal tak samo.

Jak wykorzystać kod promocyjny?

Trzeba pamiętać przede wszystkim o tym, iż kod promocyjny może być podany jedynie przy zakładaniu konta. Po dokonaniu rejestracji większość haseł bonusowych traci swoją ważność!

Gdzie wpisać kod promocyjny u bukmachera? Odpowiednia rubryka jest specjalnie opisana i znajduje się w formularzu rejestracyjnym. Przykładem może być marka Fortuna, w której aktywny jest kod promocyjny „BETONLINE„.

Zobacz, jak wpisuje się kod na bonus na stronie Fortuny:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.