„Gdybym to wiedział na początku…” – przemyślenia typera

Wiele osób popełnia sporo błędów w swoich pierwszych dniach po zarejestrowaniu konta bukmacherskiego, ponieważ nie wiedzą jak odpowiedzialnie typować. Potem zaś żałują swoich decyzji. Uważają, że gdyby wiedzieli o kilku aspektach, to uniknęliby pomyłek i zarazem strat pieniężnych. Jeśli masz zamiar dopiero założyć konto, to jesteś w całkiem dobrej sytuacji. Zapoznaj się z kilkoma aspektami i wyciągnij z nich wnioski. Dzięki temu Twoja gra powinna być, od samego początku, o wiele bardziej owocna.

Dlaczego nie należy obstawiać zbyt wielu wydarzeń na kuponie?

Często jest tak, że osoby początkujące obstawiają zbyt wiele typów na swoich kuponach. W firmach bukmacherskich górne limity w tym temacie są zaś bardzo wysokie. Taki model typowania nie jest jednak w ogóle optymalny. Warto zdawać sobie z tego sprawę. Dlaczego jednak tak nie możesz grać? Im więcej wydarzeń na kuponie, tym masz o wiele mniejsze szanse na wygrane. Oczywiście, ewentualna wygrana na kuponie AKO (składającym się na przykład z kilkunastu wydarzeń) robi spore wrażenie. Kłopot jednak polega na tym, że są bardzo małe szanse, by finalnie wygrać na takich zakładach. Przy kursach 1.80-1.80 masz około 50% szans na wygraną. Matematyka nie kłamie. Przy kursie na przykład 100 itp. Twoje szanse na triumf są zaś tak naprawdę bliskie zeru. Nie można w 100% wykluczyć, że wygrasz, aczkolwiek prawdopodobieństwo jest naprawdę stosunkowo niewielkie. Nic dziwnego, że zawodowcy w ogóle nie grają taśm. Są to osoby, które stawiają przede wszystkim single. Rzadziej wybierają kupony z dwoma wydarzeniami. Warto zatem grać tak, jak robią to eksperci od tego fachu.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

W bukmacherce nie ma pewniaków

Obstawianie tylko i wyłącznie na faworytów, bez dokładnej analizy konkretnego wydarzenia sportowego, to proszenie się o kłopoty. Musisz bowiem sobie zapamiętać raz na zawsze, że w tej dziedzinie nie ma żadnych pewniaków. Zresztą możesz to zaobserwować tak naprawdę w każdym sporcie. W tenisie ostatnio niespodziewanie, na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, przegrał Novak Djoković. Faworyt numer jeden do złotego medalu finalnie… nie zdobył nawet brązowego krążka. W siatkówce głównymi pretendentami do pierwszego miejsca byli Polacy. Kadrowicze Vitala Heynena przegrali jednak w ćwierćfinale. W piłce nożnej co jakiś czas zawodzą Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Real Madryt, czy FC Barcelona itd. Aby zatem wygrywać, musisz przede wszystkim dokładnie analizować. Wtedy będziesz miał większe szanse na finalne wiktorie w zakładach bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Po porażkach nie wolno się za wszelką cenę odgrywać…

Wiele osób przegrywa kupon i chce momentalnie się odegrać. Niestety nie na tym polegają zakłady bukmacherskie. Takie zachowanie często prowadzi zaś do jeszcze większych strat pieniężnych. Granie w emocjach nie służy pomnażaniu własnych oszczędności. Wszak wtedy często typujemy bez dokładnej analizy. Chcemy tylko jak najszybciej się odegrać. A to prosta droga do porażki. Warto zatem wyciągnąć wnioski z poczynań innych. Jeśli przegrasz jakiś kupon, to postaraj się przeanalizować, dlaczego tak się właśnie stało. Nie graj tylko po to, by jak najszybciej odrobić straty. Jeśli tak zrobisz, to najprawdopodobniej… przegrasz jeszcze więcej.