Fuksiarz i STS – czy to obecnie najlepszy wybór dla typerów?

Prawie udało Ci się wyselekcjonować odpowiednie, legalne firmy bukmacherskie? Wszystko zatem wskazuje na to, że zarejestrujesz się w Fuksiarzu lub STS? Jeśli chcesz poznać jeszcze więcej faktów na temat tych podmiotów hazardowych, to zapraszamy! Sprawdź, czy to rzeczywiście godne polecenia firmy bukmacherskie.

Cashback bez obrotu to hit na rynku

Może Fuksiarz nie jest jeszcze najpopularniejszym bukmacherem internetowym na rynku. Nie da się jednak nie zauważyć, że ta firma hazardowa błyskawicznie się rozwija. Nie można zatem wykluczyć, że w przyszłości to właśnie Fuksiarz będzie na pierwszej lokacie pod kątem popularności. Ta firma bukmacherska działa legalnie od kwietnia poprzedniego roku kalendarzowego (2021). Jest zatem stosunkowo nowa i zarazem młoda. Fuksiarz nic sobie jednak z tego nie robi. Ten podmiot hazardowy działa prężnie i błyskawicznie zdobywa nowych Klientów. M.in. jest to spowodowane tym, że możesz zainkasować darmowe bonusy Fuksiarz. Najbardziej omawianym zagadnieniem na tej płaszczyźnie jest na pewno cashback bez obrotu. Od pewnego okresu jest to bowiem promocja powitalna w Fuksiarzu. Możesz dzięki niej zainkasować 500 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Na pewno należy posiadać konto w tej firmie bukmacherskiej. Potem musisz postawić zakład. Każde wydarzenie powinno mieć minimalny kurs wynoszący dokładnie 2,00. Co dzieje się dalej? Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot części stawki. Maksymalna wartość w przypadku tej promocji to dokładnie 500 PLN. Co ważne, te pieniądze możesz potem wypłacić (nawet od razu) albo grać dalej. Nie ma tutaj żadnych wymagań dotyczących obrotu itp.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bez depozytu w STS

Wielu ekspertów doradza Klientom zarejestrowanie konta bukmacherskiego w STS. I mają oni bardzo dużo racji. W końcu jest to obecnie najpopularniejsza firma bukmacherska działająca na terenie naszego kraju. Ten podmiot hazardowy (legalny i bardzo doświadczony) oferuje na start m.in. bonus… bez żadnego depozytu. Chyba zatem nie może dziwić, że opinie o STS są tak pozytywne. Jakie masz tutaj warunki? Trzeba tylko zarejestrować konto. Następnie należy wpisać kod promocyjny o treści „PEWNE25”. Jak zaś już to zrobisz, to podmiot hazardowy STS przyzna Ci (praktycznie zupełnie za darmo) 25 PLN. Nie jest to na pewno jakaś gigantyczna suma. Dzięki niej możesz jednak sprawdzić np. to, jak obstawia się na co dzień zakłady oferowane przez podmiot hazardowy STS.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus od pierwszej wpłaty w STS

Aktywni użytkownicy tej firmy bukmacherskiej tak naprawdę relatywnie szybko decydują się na dokonanie premierowego depozytu. Można dzięki temu zainkasować świetny bonus powitalny. Warto zaznaczyć, że w tym momencie jest to zaś flagowa promocja STS. Jak ona działa w praktyce? Aby z niej skorzystać, należy mieć konto oraz zdecydować się na dokonanie wpłaty. Jeśli to zrobisz, to zainkasujesz 100% do 1200 PLN. Warunki związane z obrotem nie są szczególnie wymagające. Trzeba jedynie zagrać za trzykrotność otrzymanej stawki. Minimalny kurs to 1,91. Do obrotu są zaliczane jedynie kupony, które okażą się wygrane.