W czwartek 24 stycznia o godzinie 20:45 rozpocznie się rewanżowy mecz 1/2 finału Pucharu Ligi Angielskiej pomiędzy Chelsea i Tottenhamem. Jest to też doskonała okazja na zgarnięcie dodatkowych środków na grę w zakładach bukmacherskich!

Jest to możliwe dzięki ofercie specjalnej Totolotka, która oferuje swoim klientom posiadającym internetowe konto freebet nawet do 50 PLN. Jak go zdobyć?

To naprawdę proste. Wystarczy postawić kupon AKO z co najmniej czterema zdarzeniami o kursie wyższym od 1,05 i zawrzeć na nim typ z oferty na spotkanie The Blues z „Kogutami”.

Po spełnieniu tych kilku warunków, w ramach promocji „AKO% CHELSEA – TOTTENHAM” gracze otrzymają darmowy zakład o równowartości 25% stawki, który zostanie przypisany do konta automatycznie.

WAŻNE! Z premii można skorzystać tylko raz. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN (przy stawce 200 PLN), a minimalna to 1 PLN, który otrzymają osoby obstawiające za 4 PLN.

Na wykorzystanie ekstra środków uczestnicy akcji otrzymali 30 dni. Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na zdarzenia z oferty Totolotka i musi się na nim znaleźć zdarzenie o kursie minimalnym 1,50.

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego? Nic straconego. Jego założenia zajmuje zaledwie kilka chwil i nie wiąże się z żadnymi kosztami.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.