Przejrzeliśmy znane forum bukmacherskie i sprawdziliśmy aktualne opinie na temat marki Etoto. Sprawdźcie, czy typerzy uważają tę stronę za godną uwagi!

Forum bukmacherskie. Jakie są opinie o Etoto?
Forum bukmacherskie. Jakie są opinie o Etoto?

Etoto forum bukmacherskie

Etoto działa na polskim rynku od ładnych paru lat i do tej pory raczej stał w cieniu tak znanych marek jak Fortuna czy STS. Mimo że obecnie cały czas nie ma zbyt dużego udziału w branży, jest to coraz lepiej rozpoznawalna firma.

Postanowiliśmy przejrzeć dla was znane forum bukmacherskie BetOnline.net.pl, by sprawdzić co jego użytkownicy sądzą na temat Etoto. W końcu kto, jak kto, ale nikt o typowaniu na danej stronie nie wie tyle, co sami gracze!

Etoto komentarze graczy

Oto zebrane przez nas wybrane opinie Etoto. Postanowiliśmy zacytować takie, które najwięcej wnoszą do dyskusji, czy Etoto to dobry bukmacher.

„Gram od kilku tygodni. Na razie duży minus za brak Skrilla przy wpłacie pieniędzy. Kursy ok i bonus na start bardzo dobry”

„Fajne kursy na siatkówkę, ale oferta Live mogłaby być nieco lepsza. Plus za świetną apkę mobilną bo naprawdę potrafi uratować człowiekowi życie!”

„Jeżeli szukacie bukmachera z dobrymi kurami i sporą liczbą promocji, Etoto wam się spodoba. Gorzej, gdy postanowicie grać wirtualne mecze – takich tu nie znajdziecie”.

„Dobra aplikacja i bardzo szybka wypłata wygranych. Na tym mi zależało i w Etoto mam obie te rzeczy do dyspozycji!”

„Drugi raz też bym się zarejestrował, chociaż fajnie by było jakby na początku dawali jakiś bonus bez depozytu!”

Jak widać, dominują tutaj głosy pozytywne, chociaż Etoto na pewno nie jest też bukmacherem pozbawionym wad. Jeżeli szukacie dobrej strony do obstawiania, na pewno ta będzie dla was całkiem niezłym wyborem! 🙂

Bonus powitalny i rejestracja online – www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.