Słyszałeś o zakładzie bez ryzyka u legalnego bukmachera Fortuna, ale nie wiesz jak z niego skorzystać? W tym tekście tłumaczymy wszystko krok po kroku.

Fortuna oferuje zakład bez ryzyka
Fortuna oferuje zakład bez ryzyka

Na wstępie należy zaznaczyć, że promocja „Zakład bez ryzyka do 100 PLN” jest częścią oferty powitalnej opisywanego bukmachera, więc siłą rzeczy skierowana jest do klientów, którzy jeszcze nie założyli konta internetowego w Fortunie.

Chcesz skorzystać z oferty na start? Odwiedź stronę internetową Fortuny, gdzie znajdziesz formularz rejestracyjny, którego przesłanie umożliwi otwarcie konta. Pamiętaj, że musisz w nim zaznaczyć zgodę na udział w promocji, jeśli masz zamiar skorzystać z zakładu bez ryzyka.

Po pomyślnym przejściu całego procesu rejestracji i weryfikacji konta masz równe 10 dni na pierwszą wpłatę i obstawienie zakładu, który zakwalifikuje Cię do udziału w akcji. Gdy kupon okaże się przegrany, Fortuna zwróci Ci stawkę aż do 100 PLN.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

WAŻNE! W regulaminie promocji stawka zdefiniowana jest jako wkład pieniężny jaki przeznaczyliśmy na kupon, ale pomniejszony o kwotę podatku, który z mocy prawa nałożony jest na wszystkie zakłady wzajemne.

Co to w praktyce oznacza? Wykorzystanie bonusu w stu procentach wymaga zawarcia dokładnie za 114 a nie 100 PLN, jak mogłoby się wydawać bez wczytywania się w szczegóły.

Zakład bez ryzyka to za mało jak na Twoje ambicje? W Fortunie znajdziesz również coś więcej. Mowa o premii 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalny bonus w tym przypadku to aż 400 PLN!

Zanim dodatkowe środki trafią na Twoje konto bukmacherskie będziesz musiał jednak postawić kupony za pieniądze pochodzące z depozytu. O wszystkich warunkach oferty powitalnej dowiesz się na portalu internetowym legalnego bukmachera Fortuna.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.