Pakiet powitalny forBET do końca listopada składa się z aż czterech różnych bonusów! Chcesz poznać szczegóły? Znajdziesz je w naszym tekście. 

forBET z poczwórną promocją!
forBET z poczwórną promocją!

Na wstępie, raz jeszcze, trzeba wyraźnie zaznaczyć, że opisywana oferta specjalna obowiązuje od godziny 0:01 w dniu 22 listopada TYLKO do końca bieżącego miesiąca, czyli dokładnie do 30 listopada (godzina 23:59)!

Ważną informacją jest również to, że jest ona dedykowana WYŁĄCZNIE graczom, którzy jeszcze nie posiadają swojego konta bukmacherskiego w forBET. Jeśli założyłeś je wcześniej, to niestety opisywana akcja nie jest Dla Ciebie. Ale głowa do góry, możesz skorzystać z innych ofert czy kodów promocyjnych, poniżej jeden z nich..

Pierwszym elementem nowej oferty powitalnej w forBET jest freebet, który możesz otrzymać jeszcze przed dokonaniem pierwszej wpłaty! Zostanie on dopisany do Twojego konta już za samo jego otwarcie i pełną weryfikację.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Bonus bez depozytu o wartości 20 PLN może zostać wykorzystany przez siedem dni od daty jego zaksięgowania na kupon o kursie minimalnym 2,00. Wystarczy jednokrotny obrót i środki trafią na saldo główne.

Legalny bukmacher ma też coś dla graczy, którzy liczą na bonusy od depozytu. W forBET można liczyć na specjalne premie aż za trzy pierwsze wpłaty! Każdy z nich do kwoty 400 PLN. Pierwszy o wartości 100%, a kolejne 75% i 50%.

Jeszcze Ci mało? Szansą na kolejną, piąta już premię (!), jest skorzystanie z dodatkowego kodu promocyjnego podczas rejestracji konta.  Wystarczy wpisać hasło: „BETONLINE”.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.