Dziś, a więc w środę 19 grudnia, poznamy drugiego finalistę piłkarskich Klubowych Mistrzostw Świata. O udział w meczu o złoto powalczą Real Madryt i Kashima Antlers z Japonii, a bukmacher forBET przygotował z tej okazji niespodziankę dla swoich graczy!
forBET z ekstra bonusami na mecz "Królewskich"!
forBET z ekstra bonusami na mecz „Królewskich”!
Mowa o aż trzech bonusach, które mogą pojawić się na kontach klientów opisywanej marki, jeśli we wspomnianym powyżej pojedynku zaistnieje któreś za zdarzeń wymienionych w regulaminie promocji. Jakie to wydarzenia? Po pierwsze, przynajmniej dwie bramki Karima Benzemy. Po drugie, czerwona kartka Sergio Ramosa. Po trzecie, asysta Marcelo. Każda z tych trzech rzeczy została wyceniona przez forBET aż na 30 PLN, a to oznacza, że suma ewentualnych premii może sięgnąć aż 90 PLN!

>>> Aktualy KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Kto może zgarnąć te bonusy? Oczywiście tylko klienci forBET, którzy do godziny 17:30 w dniu 19 grudnia postawią zakład składający się z trzech zdarzeń za stawkę równą 59 PLN! Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 23:59! Jedno z nich musi oczywiście pochodzić z oferty na półfinał Klubowych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, Real Madryt versus Kashima Antlers. To główne wymogi udziału w środowej akcji promocyjnej. Jeśli akurat ta oferta specjalna nie przypadła Ci do gustu, to pamiętaj, że aż do 24 grudnia włącznie, w forBET codziennie pojawiać się będzie jakaś nowa atrakcja dla graczy. Nie masz jeszcze swojego konta internetowego u opisywanego bukmachera? Pamiętaj, że podczas rejestracji możesz wykorzystać ekskluzywny kod: BETONLINE.

Tu zarejestrujesz legalne konto internetowe –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.