Bukmacher Forbet organizuje konkurs, w którym każdy może wygrać bilety na mecz wyjazdowy Polski w eliminacjach Euro 2020. Poznaj szczegóły już teraz!

Forbet leci z graczami na mecz Polski. Dołączysz?
Forbet leci z graczami na mecz Polski. Dołączysz?

Forbet konkurs. Wygraj bilety na mecz Polski!

Tu nie ma nic skomplikowanego – nie jest też wymagany Forbet kod promocyjny (przydaje się przy zakładaniu konta – zapisz sobie!). Po prostu grasz, zbierasz punkty i pniesz się w rankingu!

Forbet przygotował cztery pakiety wyjazdowe. Mowa tu o biletach i locie na spotkanie Macedonia Płn. – Polska, które odbędzie się w ramach meczów eliminacyjnych do Euro 2020.

forbet konkurs. Jak wygrać bilety?
forbet konkurs. Jak wygrać bilety?

Promocje bukmacherskie 2019

Bukmacher Forbet rozpoczyna liczenie punktów od dnia 23 kwietnia. Od tego czasu możesz walczyć z innymi o zajęcie jak najwyższej lokaty w rankingu bądź… trafienie na miejsce numer 10!

Nagrody główne trafią do uczestników z miejsc 1-3 oraz lokaty 10. Łącznie Forbet w opisywanej promocji rozda 100 różnorakich upominków – tylko od ciebie zależy, na który dokładnie sobie zapracujesz!

Tabela promocyjna jest aktualizowana na bieżąco. Już teraz znajdziesz jej najbardziej odświeżoną wersję na stronie bukmachera Forbet, czyli głównego organizatora zabawy.

Wolałbyś darmowe pieniądze na obstawianie? Żaden problem! Na łamach naszego portalu podpowiadamy też, jaki bukmacher na start jest najlepszy dla początkujących! 🙂

Pamiętaj – im wcześniej rozpoczniesz gromadzenie punktów, tym lepiej dla ciebie! To jednak tylko ty decydujesz o swojej strategii!

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.