Na czym polega bonus bez depozytu i w jaki sposób można go odebrać? Oto najważniejsze informacje, które powinien poznać każdy typer!

Czym jest bonus bez depozytu?
Czym jest bonus bez depozytu?

Bonus bez wpłaty

Bonusy bez depozytu to sformułowanie, które pojawia się w wielu tekstach bukmacherskich. Jest to specjalny upominek od bukmachera, jaki otrzymuje się bez konieczności dokonania wpłaty na konto.

Biorąc pod uwagę, że opisywaną premię można otrzymać całkowicie za darmo, trudno się dziwić, iż cieszy się tak dużą popularnością nie tylko wśród początkujących graczy. Oczywiście, ma ona także pewne wady, ale za chwilę przejdziemy i do nich.

Największym plusem bonusu bez wpłaty jest fakt, że otrzymujemy go tylko za samo założenie konta u bukmachera. A skoro nie wymaga się od nas inwestowania własnych środków, trudno narzekać.

Obstawianie meczów za darmo

Jeżeli przy zakładaniu konta u bukmachera liczycie na spore doładowanie profilu, premia bez depozytu raczej nie jest dla was najlepszym rozwiązaniem. Tego typu upominki to zazwyczaj kwoty rzędu 20-30 złotych, a nie 300 czy 400. Aby otrzymać te drugie, polować musicie przede wszystkim na doładowania po dokonaniu pierwszej czy drugiej wpłaty.

Gdzie w chwili obecnej można otrzymać premię tylko za samo zapisanie się na danej stronie? Regularnie przyznawany bonus bez depozytu dostępny jest, między innymi, u legalnego bukmachera Totolotek oraz Totalbet.

Totolotek bonus bez wpłaty jest chyba jednym z najchętniej wybieranych prezentów powitalnych wśród polskich typerów. W sieci można znaleźć dużo pozytywnych informacji na jego temat, a sam organizator znajduje się w czołówce najlepszych buków w kraju!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.