Jaki bukmacher jest najlepszy dla początkujących typerów? Poznaj proste zasady, które pozwolą ci dokonać dobrego wyboru!

Bukmacher dla początkujących typerów
Bukmacher dla początkujących typerów

Początkujący gracze często mają problem z wyborem portalu do obstawiania meczów. Każdy z nich kusi promocjami jak bonus powitalny oraz inne, ale promocji tych jest tyle dużo, że trudno na którąkolwiek z nich się zdecydować.

Warto też pamiętać, że same promocje na start nie są najważniejsze. Jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z typowaniem, powinniście zwracać uwagę także na inne kwestie.

Przy wyborze bukmacher sprawdzajcie, czy:

  • można w nim grać na małe stawki
  • daje możliwość obstawiania meczów z interesujących was rozgrywek
  • często organizuje promocje
  • oferuje wysokie kursy
  • daje możliwość zamknięcia kuponu przed czasem!

Każdy z nas może mieć inny styl obstawiania, jednak i tak nie powinien lekceważyć żadnego z podanych punktów. Pamiętajmy, że dla nowicjuszy ważne są i promocje, i dobre kursy, a przy tym opcja wycofania się z zakładu, gdy zajdzie taka potrzeba!

Premia na start od TOTALbet!

Warto pamiętać o tym, że wybór bukmachera to nie ślub, który wiąże nas na całe życie. Po tym, jak nabierzemy odpowiedniego doświadczenia, możemy zmienić zdanie i zarejestrować się w innym serwisie, który będzie oferował coś, na czym zależy nam najbardziej!

Rejestrujesz się w Forbet? Kod promocyjny na www.iForbet.pl to „BETONLINE”!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.