Zdarzyło Ci się polecać znajomym różne portale i usługi? W STS za zaproszenie kumpla do rejestracji i aktywności w serwisie online możesz zgarnąć bonus!

Bonus za zaproszenie kumpla w STS!

Premia za zaproszenie

Przechodząc od razu do rzeczy, w telegraficznym skrócie, akcja polega na wysłaniu zaproszenia znajomemu (po uzyskaniu jego uprzedniej zgody) do założenia konta i aktywności w serwisie online legalnego bukmachera STS. W zamian można zgarnąć bonus 50 PLN. Co ciekawe, otrzymają go zarówno zaproszony, jak i zapraszający!

Jesteś klientem opisywanej marki i chciałbyś wziąć udział w tej akcji, ale nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać? To naprawdę proste. Wystarczy zalogować się na swoje internetowe konto bukmacherskie i przejść do zakładki „Moje konto”, gdzie zaproszenie można wysłać bezpośrednio na e-mail znajomego, za pośrednictwem Facebooka lub wygenerować link rejestracyjny

Bonus w ramach akcji „Zaproś Kumpla” zostanie przyznany po tym jak osoba zaproszona dokona rejestracji za pośrednictwem otrzymanego zaproszenia. To jednak nie wszystko, bo promocja skierowana jest do aktywnych użytkowników.

Nowy gracz musi dokonać depozytu na co najmniej 50 PLN oraz postawić w zakładach sportowych trzykrotność tej sumy. Do tego obrotu zaliczane są kupony z przynajmniej jednym typie o kursie minimalnym 2,00.

Po spełnieniu tych warunków, których pełen zbiór znajduje się w regulaminie dostępnym na oficjalnym portalu bukmachera STS, należne bonusy zostaną przyznane w ciągu doby w postaci voucherów.

STS darmowy zakład; Kod: BETONLINE

Oferta powitalna

Rejestracja konta online odbywa się za pośrednictwem strony internetowej legalnego bukmachera STS. Wystarczy wypełnić prosty formularz, co zajmuje zaledwie parę chwil.

Podczas uzupełniania kolejnych rubryczek można wykorzystać też ekskluzywny kod promocyjny, dzięki któremu można zgarnąć freebet o wartości 29 PLN, a więc większej niż w ramach standardowego pakietu powitalnego.

Na nowych graczy czeka też premia od pierwszego depozytu. To nawet dodatkowe 1 000 PLN na start. Mówimy bowiem o bonusie 100% aż do tej kwoty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.